Ewanas McGregoras vaidins dar viename Disney‘aus filme

Ewanas McGregoras vaidins dar viename Disney‘aus filme

„Disney“ studija nemažina užmojų savo animacijos klasiką atgaivinti kino ekranuose pateikiant vaidybines versijas. Dar visai neseniai kino teatruose sukosi „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), o šiame filme galima išvysti (ar, veikiau išgirsti) škotų aktorių Ewaną McGregorą, kuris čia vaidino kandeliabrą Liumjerą. Panašu, kad pasakiškame Disney‘aus pasaulyje škotų aktorius užtruks kiek ilgiau – skelbiama, kad E. McGregoras naujame šios studijos filme vaidins Kristoferį Robiną – Mikės Pūkuotuko draugą berniuką.

Žinoma, pagal savo amžių E. McGregoras vargiai pretenduotų į mažo berniuko vaidmenį, tačiau naujasis filmas, skirtas būtent Kristoferiui Robinui, rodo jį jau suaugusį ir, be abejo, praradusį savo vaikiškumą. Tačiau jo mylimiausi žaisliukai – Mikė Pūkuotukas, Knysliukas, Triušiukas, Tigriukas, asiliukas Nulėpausis – vėl susiburia draugėn, kad atgaivintų jo suaugėlišką vaizduotę. Anot „Variety“, E. McGregoras atliks pagrindinį vaidmenį.

Tiesa, būsimo „Disney“ studijos kūrinio „Kristoferis Robinas“ (angl. „Christopher Robin“) nederėtų painioti su šiuo metu „Fox“ jau kuriamo filmo „Atsisveikinimas su Kristoferiu Robinu“ (angl. „Goodbye Christoher Robin“), kuris pristatomas kaip biografinis filmas, pasakosiantis apie „Mikės Pūkuotuko pasaulio“ autorių britų rašytoją A. A. Milne‘ą. Ši juosta savo koncepcija šiek tiek primena Marco Forsterio 2004 m. sukurtą filmą „Niekados šalies beieškant“ (angl. „Finding Neverland“), kuriame Johnny Deppas įkūnijo kitą didį vaikų literatūros klasiką James‘ą M. Barrie, pasauliui padovanojusį Piterį Peną.

O grįžtant prie paties aktoriaus E. McGregoro, galima pastebėti, kad šiais metais jo tvarkaraštis yra pakankamai įtemptas – šiuo metu jį galima išvysti amerikiečių seriale „Fargo“. Metų pradžioje jis pristatė savo režisūrinį debiutą – kriminalinę dramą „Amerikietiška pastoralė“ (angl. „American Pastoral“), kurioje ir pats vaidino. Galiausiai Berlyno kino festivalyje buvo pristatytas nostalgiškas sugrįžimas – antroji britų režisieriaus Danny Boyle‘o kultinio filmo „Traukinių žymėjimas“ (angl. „Trainspotting“) dalis, pirmosios juostos personažus (ir žiūrovus) po dvidešimties metų vėl sugrąžinanti į Edinburgą.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles