Džeisonas Bornas dar sugrįš į didžiuosius kino ekranus

Džeisonas Bornas dar sugrįš į didžiuosius kino ekranus

Studija „Universal Pictures“ labai ryžtingai nusiteikusi pratęsti perkrautą „Džeisono Borno“ (angl. „Jason Bourne“) frančizę. Kaip skelbia portalas „Collider“, pagrindinio vaidmens atlikėjas Mattas Damonas taip pat neatmeta galimybės dar kartą pasirodyti šiame vaidmenyje.

Duodamas interviu portalui „Entertainment Weekly“, aktorius pasakė, jog viskas įmanoma, tačiau daug kas priklausys nuo scenarijaus ir istorijos įdomumo. Taip pat jis labai gyrė režisierių ir naujojo filmo komandą. „Man tai buvo vienas iš geriausių karjeros nuotykių, o kai dar aplink tave toks nuostabus kolektyvas, darbas suteikia neapsakomą malonumą“, – pasakė Mattas Damonas

Režisieriaus Paulo Greengraso režisuotas filmas „Džeisonas Bornas“ tik dabar startavo viso pasaulio kino teatruose ir jau per pirmąjį savaitgalį savo kūrėjams atnešė virš 100 mln. dolerių. Tėvynėje filmas per tris rodymo dienas užsidirbo beveik 60 mln. dolerių. Kaip 120 mln. dolerių kainavusiam projektui tai išties puikus rezultatas.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Mattas Damonas, Alicia Vikander, Tommy Lee Jonesas, Vincentas Casselis ir Julia Stiles.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles