Bus kuriamas filmas pagal „Animosity“ komiksus

Bus kuriamas filmas pagal „Animosity“ komiksus

Komiksas „Animosity“ (liet. priešiškumas) bus perkuriamas į filmą. Kino įmonė „Legendary Entertainment“ įsigijo šio būsimo filmo teises. Juosta bus kuriama pagal pripažintą komiksų seriją, kurią leidžia įmonė „AfterShock Comics“. „Animosity“ komiksų autorė – Marguerite Bennett, o iliustratorius – Rafaelis de Latorre‘is. Lee ir Jonas Krameriai iš „AfterShock Media“ taps būsimo filmo prodiuseriais, kartu su Jonu Silku, kuris vyksiančius darbus prižiūrės iš „Legendary Entertainment“ perspektyvos.

Komiksų „Animosity“ serija yra žinoma pasaulyje ir laikoma legendine, tačiau net neabejojama, kad yra tokių, kurie nežino apie komiksuose pasakojamą istoriją ir ko galime tikėtis būsimame filme. „Animosity“ pasakoja apie tai, kaip vieną dieną pasaulį apima panika ir chaosas, kada gyvūnai netikėtai atsitokėja: jie pradeda mąstyti, kalbėti ir galiausiai – imasi keršto. O viduje visų šių neramumų atsiduria Džesė – vienuolikmetė mergaitė, kartu su savo ištikimuoju šunimi Sandoru. Praėjus vieneriems metams po įvykio, Džesė ir Sandoras pradeda savo kelionę per šalį iš Niujorko į San Franciską, siekdami surasti vienintelį žmogų, kuris galėtų juos apsaugoti ir išgelbėti.

„AfterShock“ nėra tokia populiari ir žinoma komiksų kompanija kaip „Marvel“ ar „DC“, tačiau šis leidėjas savo darbą pradėjo tik 2015 m. ir dauguma jų išleistų kūrinių sukaupė ganėtinai kritišką pripažinimą. Be „Animosity“, kompanija išleido ir tokius kūrinius kaip Gartho Enniso „A Walk Through Hell“ ir Marko Waido „Captain Kid“. O naujiena, kad bus kuriamas filmas pagal jų leidžiamą komiksą, yra pirmasis tokio lygio įvykis šiai kompanijai. Tačiau stipriai įsitvirtinusioms „Disney“ priklausančios „Marvel“ ir „Warner Bros“ globojamos „DC“ kompanijoms, kitos studijos, kurios nori pradėti sekti jų pėdomis ir komiksus perkelti į didžiuosius ekranus, turės tikrai labai pasistengti. Tačiau šiuo atveju – „Legendary Entertainment“ pasirinko visai kitokį ir labai intriguojantį variantą! Intriguoja ne tik tai, kad „AfterShock“ nėra viena pagrindinių komiksus leidiančių kompanijų, tačiau pati komiksų serija „Animosity“ yra visiškai nutolusi nuo to, ką mes esame įpratę laikyti superherojų istorija. Kol superherojai yra dažniausia tema, apie ką rašoma komiksų knygelėse ir kas labiausiai siejasi su komiksais iš esmės, yra daugybė kitokių istorijų ir personažų, kurie kiek kitokioje terpėje kovoja su nusikaltėliais. Komiksų knygos yra siauresnė vieta, istorijai papasakoti ir jeigu studijos žino, kur žiūrėti, tuomet galima rasti daugybę puikių istorijų, kurios būtų vertos kino ekranų.

Atrodo, kad „Animosity“ istorija yra tikrai kino ekranų verta istorija. Galbūt naujoji juosta ir nesurinks auditorijos taip greit, kaip galbūt tai padarytų naujasis filmas apie Supermeną, tačiau jeigu pagrindinis filmo gaminimo tikslas yra papasakoti gerą ir įdomią istoriją, tuomet tikrai egzistuoja nemenka galimybė sulaukti pasisekimo ir su tokia istorija. Kol kas nepranešama, kas režisuos ir kurs scenarijų šių komiksų kino adaptacijai ir kada galėtumėme tikėtis filmą išvysti kino teatruose. Naujienos apie pradedamą projektą, panašu, yra dar tik ankstyvojoje stadijoje, tačiau tai jau labai didelis ir reikšmingas žingsnis „AfterShock Comics“ kompanijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles