Bus kuriama moteriška „Van Helsingo“ versija

Bus kuriama moteriška „Van Helsingo“ versija

Pranešama, kad televizijos tinklas „Syfy“ pateikė užsakymą „Van Helsingo“ (angl. „Van Helsing“) serialui, kurį režisuoti turėtų Neilas LaBute‘as.
Pirmą kartą paminėtas kaip profesorius Abrahamas van Helsingas 1897 m. gotikiniame siaubo romane „Drakula“, kurį parašė Bramas Stoukeris, šis personažas dabar yra žinomas kaip vampyrų ir kitų pabaisų medžiotojas bei didžiausias grafo Drakulos priešas.
Naujoje versijoje pagrindiniu personažu taps moteris – Vanesa Helsing, viena iš karių, kuri ves žmoniją į kovą prieš vampyrus, kurie valdo visą pasaulį. Kai Vanesa nusikelia penkeriais metais į ateitį, ji pamato, kad vampyrai dominuoja visame pasaulyje, ir tai, kad tik ji turi ypatingą galią kovoti su jais. Ji yra paskutinė žmonijos viltis kovoti ir susigrąžinti tai, kas buvo prarasta.
„Esu nepaprastai sujaudintas galimybės dirbti su „Syfy“ ir „Nomadic Pictures“ ir sukurti unikalų, į personažus koncentruotą veiksmo serialą, kuris nuves tradicinius vampyrų medžiotojus į drąsias ir netikėtas naujas teritorijas. Mums tiesiog teko nuostabi galimybė sukurti didingą pasakojimą ir nepamirštamus personažus bei paleisti juos į pasaulį“, teigia N. LaBute‘as savo pareiškime.

„Van Helsingas“ yra naujosios mokslinės fantastikos mitologijos atstovas, metantis iššūkius tradicinėms vampyrų taisyklėms. Serialas bus unikalus tuo, kad tyrinės pasaulį, kuriame visiškai dominuoja vampyrai, o žmonės turės išmokti bendrai sutelkti jėgas, tam, kad išgyventų. Aš ir Mike‘as Frislevas esame nepaprastai sujaudinti dėl to, kad vėl galėsime dirbti vienoje komandoje kartu su talentinguoju Neilu LaBute‘u ir taip galėsime žiūrovams pristatyti nuostabų serialą“, sako „Nomadic Pictures“ vienas iš vadovų Chadas Oakesas.

Šis sprendimas priimtas pačiame „Syfy“ įvaizdžio keitimo įkarštyje. „Syfy“ tikisi vėl grįžti prie savo ankstesnio žanro tokiais būsimais projektais kaip „Vaikystės pabaiga“ (angl. „Chilhood‘s End“) ir „Erdvė“ (angl. „The Expance“). Televizijos tinklas neseniai atšaukė „Nepaklusnumą“ (angl. „Defiance“), „Viešpatavimą“ (angl. „Dominikon“) ir „Prieglobstį“ (angl. „Haven“).

„Van Helsing“ dar kartą pažvelgs į klasikinę istoriją visiškai nauju kampu, o jo centre atsidurs drąsi ir įvairialypė herojė “, prideda „Syfy“ vyriausiasis programų strategas Chrisas Regina.

Ne taip ir seniai „Van Helsingas“ sukosi ir didžiuosiuose ekranuose. 2004 m. filmas, kuriame vaidino Hugh Jackmanas ir Kate Beckinsale visame pasaulyje surinko daugiau kaip 300 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles