„Bohemijos rapsodijos“ prodiuseris ruošiasi išleisti Michaelo Jacksono biografinį filmą

„Bohemijos rapsodijos“ prodiuseris ruošiasi išleisti Michaelo Jacksono biografinį filmą

„Bohemijos rapsodijos“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) prodiuseris Grahamas Kingas prigriebė dar vieną legendinę muzikos ikoną ir supirko visas reikiamas teises, kad sukurtų jo biografinį filmą. Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono gyvenimo istorija jau planuojama perkelti į kino ekranus, kartu su žinomiausiais dainininko muzikiniais kūriniais.

Prie prodiuserio Grahamo Kingo prisijungia ir triskart Oskarui nominuotas scenaristas Johnas Loganas, kuris bus atsakingas už būsimo filmo scenarijų. Jie jau kartu dirbo prie pasisekusio biografinio filmo „Aviatorius“ (angl. „The Aviator“), kuris parodė sudėtingą režisieriaus bei aviatoriaus Howardo Hugheso gyvenimą. Paklausti, kaip jie tikisi pateikti turiningą Michaelo Jacksono istoriją, G. Kingas atsakė, kad jie neplanuoja ignoruoti skausmingesnių gyvenimo aspektų. Atsižvelgiant į tai, kad pagrindinė kritika, kurios sulaukė „Bohemijos rapsodija“, buvo už tai, kad ji gerokai sušvelnino pašėlusį Freddie’io Mercury’io gyvenimą tam, kad tilptų po N-13 cenzu, M. Jacksono biografija žada būti kur kas tamsesnė.

O sušvelninti tikrai yra ką, mat M. Jacksono vaikystė buvo sunki ir jam teko patirti savo tėvo fizinį smurtą. Negana to, nors popmuzikos ikona mirė 2009 metais, neseniai išleistas dviejų dalių dokumentinis filmas „Paliekant Niekados šalį“ (angl. „Leaving Neverland“), kuriame du jaunuoliai pasidalijo istorijomis, kaip jie vaikystėje patyrė M. Jacksono seksualinį smurtą, privertė visus dar kartą įvertinti popmuzikos ikonos gyvenimą, ir įklampino dainininko turto agentus į 100 milijonų dolerių teisminę bylą. Kitaip sakant, dabar yra sudėtingas ir nelabai tinkamas metas išleisti M. Jacksono biografinį filmą, tačiau jo laimėjimai, milžiniška įtaka popkultūrai, kartu su finansiškais muzikinių biografijų pasisekimais, tapo per didele pagunda, kurios prodiuseriai nenorėjo paleisti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles