Billas Murray’us suvaidins „Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinyje

Billas Murray’us suvaidins „Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinyje

Jei tik reikės sumedžioti kokį seno kirpimo vaiduoklį, jūs vėl galėsite skambinti Billui Murray‘ui. Patvirtina, kad aktorius pasirodys kino studijos „Sony“ legendinio filmo perdirbinyje „Vaiduoklių medžiotojos“ (angl. „Ghostbusters“). B. Murray‘us, atlikęs Peterio Venkmano vaidmenį, kartu su Danu Aykrodu ir Haroldu Ramisu vaidino originaliame „Vaiduoklių medžiotojų“ filme 1984 m. Vėliau, 1989 m. šį ir kitus personažus buvo galima išvysti šio filmo tęsinyje „Vaiduoklių medžiotojai II“ (angl. „Ghostbusters II“).

Anksčiau apie idėją pasirodyti naujoje „Vaiduoklių medžiotojų“ versijoje, B. Murray vertino gana skeptiškai, Davidui Lettermanui pasakojęs, kad kalbos apie jo prisidėjimą prie naujo projekto tėra „laužtos iš piršto“.

Be B. Murray‘aus į ekranus sugrįš ir kitas senasis vaiduoklių medžiotojas – D. Aykrodas prieš mėnesį atskleidė, kad nusifilmavo vienoje perdirbinio scenoje.

Kino studijos „Sony“ statomą „Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinį režisuoja Paulas Feigas. Filme vaidins Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones, Chrisas Hemsworthas, Michaelas K. Williamsas, Andy Garcia, ir Neilas Casey. „Vaiduoklių medžiotojų“ premjeros data numatyta 2016 m. liepos 22 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. titas / 2015 rugpjūčio 11

    2016m. premjeros data 🙂