Benedictas Cumberbatchas pasikėsins į diktatorių

Benedictas Cumberbatchas pasikėsins į diktatorių

Filmų „Makbetas“ (angl. „Macbeth“) ir „Žudikų brolija“ (angl. „Assassins Creed“) scenaristas Michaelas Lesslie‘is adaptuos rašytojo Geoffrey‘io Householdo romaną „Vienišas vilkas“ (angl. „Rogue Male“). Apie tai praneša portalas „Collider“.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai bus ekranizuotas G. Householdo romanas bus. Anksčiau rašytojo romaną „Žmogaus medžioklė“ (angl. „Man Hunt“) 1941 metais ekranizavo legendinis kino pionierius Fritzas Langas, o 1977 metais televizijoje pasirodė ir „Vienišas vilkas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Peteris O‘Toolas.

Istorijos epicentre atsiduria bevardis britų medžiotojas, kuris 1938 metais nutaria pasižiūrėti iš arti į vieną iš Europos diktatorių per savo šautuvo reginį. Žudyti diktatoriaus jis nenori, tačiau po to, kai jis buvo pagautas slaptosios policijos, numestas nuo skardžio ir stebuklo dėka išlikęs gyvas, vyras planuoja tikrą pasikėsinimą į vadovą ir tuos, kurie jam sukėlė skausmą.

Būsimoje romano ekranizacijoje pagrindinį vaidmenį turi suvaidinti aktorius Benedictas Cumberbatchas. Jis taip pat atliks ir prodiuserio pareigas. „Kaip aktorius ir prodiuseris, aš labai džiaugiuosi gauta galimybe perkelti vieną iš pačių vertingiausių britiškų romanų į didžiuosius ekranus“, – pasakė aktorius

Kada filmas pasirodys kino ekranuose, nepranešama. Šiais metais aktorius B. Cumberbatchas pasirodys studijos „Marvel“ filme „Daktaras Streindžas“ (angl. „Dr. Strange“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles