Benas Affleckas atsisakė režisuoti solinį Betmeno filmą

Benas Affleckas atsisakė režisuoti solinį Betmeno filmą

Praeitą pavasarį buvo paskelbta, kad aktorius Benas Afleckas pasirašė sutartį su „Warner Bros“ studija dėl režisavimo bei vaidybos soliniame Betmeno filme. Visgi prieš porą dienų Benas pranešė, jog filme jis pasirodys tik kaip aktorius.

„Kai kurie personažai užimą labai svarbią vietą milijono žmonių širdyse“, – pradėjo savo pareiškimą B.Affleckas. „Tokio vaidmens atlikimas reikalauja susikaupimo, aistros ir geriausio pasirodymo kokį tik galiu pademonstruoti. Laikui bėgant tapo aišku, jog abiejų darbų, išlaikant aukštą lygį, man atlikti nepavyks. Taigi, drauge su studija nusprendėm, jog ieškosim naujo režisieriaus su kuriuo esu mielai pasiruošęs bendradarbiauti. Dėl filmo fanų visame pasaulyje esu ypač nusiteikęs įpūsti naujos gyvybės šiam projektui“, – atviravo naująjį Betmeną įkūnijantis aktorius.

Kino studija „Warner Bros“ pritaria aktoriaus sprendimui ir yra toliau nusiteikusi kartu dirbti ties šiuo projektu. Pasak naujienų portalo „The Hollywood Reporter“ filmo darbai tęsiasi jau dvi savaites. Žinoma, šiuo metu juos gali tekti kiek pristabdyti. Naujos režisieriaus paieškos jau vyksta, o visi fanai aptarinėja galimus kandidatus.

Skelbiama, kad filmo debiutas turėtų įvykti arba 2018 spalio 5-ąją, arba 2019 lapkričio 1-ąją, kadangi šios abi datos jau dabar yra rezervuotos tos pačios „Warner Bros“ studijos neįvardytiems projektams. Tuo tarpu pats Benas Affleckas Betmeną suvaidins ir dviejuose „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmuose, kurie pasirodys artimiausiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles