Aukcione bus galima įsigyti filmuose naudotus Supermeno ir Betmeno kostiumus

Aukcione bus galima įsigyti filmuose naudotus Supermeno ir Betmeno kostiumus

Jeigu esate užkietėjęs filmų apie superdidvyrius gerbėjas ir savo banko sąskaitoje turite keliasdešimt tūkstančių eurų, šis pasiūlymas kaip tik jums! „Nate D. Sanders“ aukcione galite įsigyti žymiausių „DC“ herojų Betmeno ir Supermeno kostiumus, kurie buvo naudojami filmuose apie šiuos veikėjus.

Pradėkime nuo Supermeno kostiumo, kurį 1978 metų filme „Supermenas“ (angl. „Superman“) vilkėjo šviesaus atminimo aktorius Christopheris Reeve‘as. Deja, bet apsivilkę siūlomą prekę pilnai nepasijusite kaip žmogus iš plieno, nes nėra parduodami nei skraistė, nei kai kurių žmonių išjuoktos žymiosios raudonos trumpikės. Aukcione galima nusipirkti tik palaidinę, naudotą filmuojant skraidymo scenas. Nors tai nėra pilnas kostiumas, tačiau žymusis Supermeno simbolis – raudona „S“ raidė geltoname fone – puošia šią palaidinę. Statymai prasideda nuo 40 tūkst. JAV dolerių.

Daug daugiau jums gali pasiūlyti Betmeno kostiumas. Nors ir šiuo atveju yra trūkstamų dalių, aukcione parduodamas bene pilnos komplektacijos originalus kostiumas, dėvėtas 1992 metų Timo Burtono režisuotame „Betmeno sugrįžime“ (angl. „Batman Returns“). Iki pilnos komplektacijos jums trūks iš kitur susirasti batus ir diržą ir galėsite pasijusti kaip Michaelas Keatonas. Už šią prekę statymai prasideda nuo 35 tūkst. JAV dolerių.

Šias istorines filmų relikvijas galite įsigyti iki sausio 26 dienos adresu natedsanders.com. Jame taip pat rasite ir kitų daiktų, priklausiusių įžymybėms, istorinėms asmenybėms.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles