Ateiviai sugrįžta pirmajame „Nepriklausomybės dienos: Atgimimo“ anonse

Kino studija „20th Century Fox“ mūsų sekmadienio vakarui padarė mažą šventę. Baigdami savaitę jie pristatė savo būsimo projekto, po dvidešimties metų sugrįžtančio filmo „Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ (angl. „Independence Day: Resurgence“) pirmąjį anonsą. Ir iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo be galo įspūdingai.

Žmonija visuomet žinojo, kad ateiviai dar sugrįš. Naujasis jų pasirodymas pralenks visus galimus lūkesčius ir baimes. Žmonės, besinaudodami naujai atrasta ateivių technologija, sukūrė išmanią Žemės apsaugos sistemą. Bet niekas negali apsaugoti žmonijos nuo neaprėpiamos ir nenumanomos ateivių puolamosios galios. Tik kelių drąsių vyrų ir moterų išmonė ir šaltas protas gali išgelbėti pasaulį nuo išnykimo.

Nors siužetinė linija jau daugiau mažiau paskelbta, sunku pasakyti, ar naujasis filmas turės siužetinę linija. Tą sunku pasakyti ir pažiūrėjus pirmąjį filmo anonsą. Jis tikrai įspūdingas ir su tuo reikia sutikti. Anksčiau matyti ateiviai buvo juokingi, erdvėlaiviai ne ką mažiau juokingesni, bet filmas buvo tikrai smagus. Antroji dalis, panašu, bus kur kas galingesnė. Bent jau iš efektų pusės tai tikrai. Ir čia jau matome naujas, iš ateivių paveldėtas ir mums pritaikytas technologijas, kažkokius keistus naikintuvus ir ginklus. Viskas atrodo tikrai labai gražiai. Tik čia jau jaučiama dabar kinuose labai populiari niūrumo gaidelė, tad iškyla labai blogas prisiminimas. Dar šių metų. Tai „Fantastiškas ketvertas“. Bet tikėkimės, kad į savo kėdę sugrįžęs Rolandas Emmerichas nepadarys kokios kvailos klaidos ir pastatys visai gerą katastrofų filmą.

Pagrindiniuose vaidmenyse ir vėl išvysime Jeffą Goldblumą su Billu Pullmanu. Prie jų prisijungs Liamas Hemsworthas, Vivica A. Fox, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward, Brentas Spinteris ir Juddas Hirschas.

„Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ kinus pasieks kitų metų birželio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles