Viskas apie TĄ DIENĄ filmo „Neliečiamieji“ režisierių naujoje komedijoje „C‘est la vie!“

Viskas apie TĄ DIENĄ filmo „Neliečiamieji“ režisierių naujoje komedijoje „C‘est la vie!“

Kino gurmanų ir kritikų išgirti bei mylimi, filmų „Neliečiamieji“ ir „Samba“ kūrėjai Olivier Nakache ir Eric  Toledano sugrįžta su nauja komedija „C‘est la vie!“

Maksas dirba pobūvių organizatoriumi jau daugiau nei trisdešimt metų. Ir jis tikrai pats geriausias! Suorganizavo šimtus švenčių, tačiau jau kyla noras nuo viso to pailsėti. Visgi, reikia išpildyti dar vieną užsakymą – surengti prabangias Pjero ir Elenos vestuves XVII amžiaus dvare. Kaip visada, Maksas suplanavo kruopščiai: pasamdė padavėjų komandą, virėjus, indų plovėjus, davė nurodymus fotografui, užsakė muzikantus, gėlių dekoracijas – visus reikalingus tobulos šventės ingredientus… Bet, kaip tyčia, viena paskui kitą pasipila klaidos, kurios gali sugadinti pačias gražiausias šventės akimirkas, ir nepriekaištingą planą paversti chaosu, katastrofa.

Atėję žiūrėti šios komedijos, ne tik sužinosite visas vestuvių pokylio organizavimo paslaptis – ką reikia ir ko nereikia daryti, kad šventė jus džiugintų, o nevirstų nevaldoma, kad ir linksmų situacijų virtine. Pasiruošimo vestuvėms užkulisiai – kaip pats gyvenimas, pilnas pakilimų ir kritimų, juoko ir ašarų, humoro ir nuoskaudų. Kaip amerikietiški kalneliai, kuriais skriedami patiriame tikrą magiją ir begalę emocijų.

Filme nuostabiai atsiskleidžia žavi Jean-Pierre Bacri vaidyba, aktorius pripažintas vienu iš geriausių visų laikų Prancūzijos aktorių.

Komedija su prancūziškos prabangos skoniu „C‘est la vie!“ kviečia į kino sales nuo spalio 13 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles