Aktorė Jennifer Lawrence paskelbė apie karjeros pertrauką

Dalyvaudama televizijos šou Today, karjeros pike esanti Oskaro laureatė, aktorė Jennifer Lawrence, oficialiai paskelbė daranti dvejų metų karjeros pertrauką. „Neturiu jokių suplanuotų darbų artimiausiems dvejiems metams. Ką veiksiu? Negalvojau apie tai. Galbūt pradėsiu lipdyti puodus arba rasiu kitą įdomią veiklą. Artimiausią pusmetį tikrai ilsėsiuosi, o vėliau – žiūrėsime“, – kalba 27-erių aktorė, tikinanti, jog šis sprendimas – galutinis ir neginčijamas, o jos parašas net dvejus metus nepasirodys nei ant vieno filmo sutarties.

Žurnalistams ėmus spekuliuoti, jog aktorės pasitraukimą sąlygoja noras sukurti šeimą arba galimas nėštumas, moteris atkirto nenorinti turėti vaikų. „Kasmet susilaukti vaikų noriu vis mažiau ir tai šiek tiek gąsdina. Nemanau, jog tai normalu. Būdama 21-22 metų negalėjau sulaukti akimirkos, kuomet tapsiu mama, o dabar…“, – nutęsė aktorė, tikinant pertrauką karjeroje daranti poilsio sumetimais.

Filmų serija „Bado žaidynės“ į žvaigždžių Olimpą įkopusi J. Lawrence net kelerius metus buvo įvardijama brangiausiai apmokama Holivudo aktore ir dirbo keliaudama iš vienos filmavimo aikštelės į kitą. Aktorė tikina, jog per artimiausius metus kinus pasieks keletas šiuo metu montuojamų filmų, kuriuose ji nusifilmavo. Vienas jų – psichologinis siaubo trileris „Motina!“ (angl. „mother!“, 2017), nemažai prisidėjęs prie aktorę kamuojančio nuovargio. „Pirmą kartą perskaičiusi scenarijų sviedžiau jį į šiukšlių dėžę – negalėjau leisti jam likti mano namuose, jaučiausi užpulta ir išsekinta. Tai slegiantis jausmas. Tačiau būtent tai paverčia jį šedevru, o Darreną Aronofsky – genialiu režisieriumi, su kuriuo visuomet norėsiu dirbti drauge“, – tikina jauna moteris.

Anot spalio 27-ąją pasirodysiančio filmo „Motina!“ siužeto, jaunavedžiams (akt. Jennifer Lawrence ir Javier Bardem) įsikūrus dideliame užmiesčio name, įsimylėjėliai mėgaujasi laime ir imasi kurti svajonių būstą. Ramią kasdienybę sudrumsčia sykį ant namų slenksčio išdygę paslaptingi nepažįstamieji (akt. Ed Harris ir Michelle Pfeiffer), kurių pasirodymas ne tik sugriauna namuose tvyrojusią ramybę, tačiau ir tampa išbandymu jaunavedžių santykiams. Ar įsimylėjėliams pavyks išgelbėti idiliška atrodžiusią santuoką? O galbūt visa tai tebuvo iliuzija?..

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles