Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (02.12 – 02.14)

Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (02.12 – 02.14)

Valentino savaitgalio metu pastebėjome ne tik rimtą sujudimą filmų pajamose, bet kartu ir juostą, kuri sumušė visus įmanomus rekordus bei tpo vienu labiausiai neįtikėtinų reiškinių per visą vasario filmų išleidimo istoriją. Taip pat nuostabius rezultatus demonstravo ir kiti studijos „20th Century Fox“ projektai. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Deadpool“ (angl. Deadpool) – niekas negalėjo nuspėti, jog studijos „20th Century Fox“ šalutinis „Iksmenų“ projektas sugebės startuoti tėvynėje ne tik taip galingai, bet kartu ir aplenkti visus iki šiol pasirodžiusius „Iksmenų“ filmus. Filmas visame pasaulyje užsidirbo stulbinančius 260 mln. dolerių, iš kurių net 165 milijonai priklauso Šiaurės Amerikai.

Tarptautinės kino rinkos „Marvel“ komiksu paremtam filmui atnešė 125 milijonus dolerių iš 61 teritorijos. Geriausiai filmas startavo Jungtinėje Karalystėje, kurioje užsidirbo 20 mln. dolerių. Taip pat filmas gerai pasirodė Rusijoje (12,4 mln.), Australijoje (10,1 mln.), Prancūzijoje (8,7 mln.), Taivane (8,2 mln.), Meksikoje (7,8 mln.), Vokietijoje (7 mln.) ir Meksikoje (5,8 mln.).

Tai yra vienas geriausių startų filmų istorijoje, kurių reitingas pažymėtas „R“ cenzu. Prognozuojama, jog filmas užsidirbs mažiausiai 500 mln. dolerių visame pasaulyje.

„Alvinas ir burundukai 4“ (angl. Alvin and the Chipmunks: The Road Chip) – 15,3 mln. dolerių tenkinasi ketvirtasis burundukų pasirodymas kino ekranuose, o juostai pavyko perkopti 100 mln. dolerių tarptautinių pajamų ribą. Bendros juostos pajamos visame pasaulyje dabar siekia 192,2 mln. dolerių. Iš kurių 108,1 mln. davė tarptautinės kino rinkos.

„Kung Fu Panda 3“ (angl. Kung Fu Panda 3) – 7 šalyse rodomas studijos „DreamWorks Animation“ projektas užsidirbo 14,6 mln. dolerių. Tarptautinės pajamos išaugo iki 162,5 mln. dolerių, o bendros iki 256,1 mln. dolerių. Neblogus rezultatus filmas demonstruoja Kinijoje, kurioje jau užsidirbo 124,4 mln. dolerių. Žinoma, studija tikėjosi bent jau 200 mln. dolerių uždarbio, tačiau ir toks rezultatas yra pavydėtinas. Artimiausiais mėnesiais juosta pasirodys 45 šalyse.

„Hju Glaso legenda“ (angl. The Revenant) – Oskarams nominuota Alejandro Gonzaleso Inarritu išgyvenimo drama pridėjo dar 14 mln. dolerių į savo kraitį. Tarptautinės juostos pajamos dabar siekia 202 mln. dolerių, o pasaulinės 361 milijonus dolerių. 400 mln. dolerių riba bus perkopta jau po kelių savaičių.

„Gidas vienišiams“ (angl. How to be Single) – romantinė komedija su Dakota Johnson ir Rebel Wilson savo kelią po pasaulines kino rinkas pradeda su 8,1 mln. dolerių iš 19 teritorijų. Studijos „Warner Bros.“ projektas per pirmas rodymo dienas savo sąskaitoje turi 26,9 mln. dolerių. Artėjantį savaitgalį filmas startuos Jungtinėje Karalystėje, Australijoje ir Meksikoje.

„Zootropolis“ (angl. Zootopia) – „Disney“ studija šiais metais pasiryžusi pagerinti ne vieną rekordą, kurio maratonas gali prasidėti su puikiu animaciniu filmu apie gyvūnėlių miestą. Filmukas startavo 3 šalyse ir per tris rodymo dienas užsidirbo solidžius 4,5 mln. dolerių. Ispanijoje juosta užsidirbo 2,8 mln. dolerių, o Belgija su Danija pridėjo 1,7 mln.. Ateinantį savaitgalį filmas startuos Prancūzijoje, Italijoje, Pietų Korėjoje ir Meksikoje.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. Star Wars: The Force Awakens) – 4,3 mln. dolerių keliauja į studijos „Disney“ kišenę. Legendinės sagos pratęsimas savo sąskaitoje dabar turi iš viso pasaulio 2,027 mlrd. dolerių. Iš jų net 1,118 mlrd. priklauso tarptautinėms kino rinkoms.

„Marsietis“ (angl. The Martian) – vis dar Japonijoje rodomas Ridley‘io Scotto hitas pridėjo dar 3,3 mln. dolerių. Bendrai ten filmas per dešimt rodymo dienų užsidirbo jau 13,6 mln. Filmo sąskaitoje dabar 386 mln. dolerių tarptautinių pajamų ir 614 mln. pasaulinių.

„Danų mergina“ (angl. Danish Girl) – Oskarui už geriausią vyrišką ir moterišką vaidmenį nominuota drama užsidirbo dar 2,6 mln. dolerių iš 42 šalių. Filmas dabar turi 44 mln. dolerių savo sąskaitoje. Iš jų 33 mln. priklauso tarptautinėms kino rinkoms.

„Ilgas pasivažinėjimas 2“ (angl. Ride Along 2) – per savaitgalį filmas su Kevinu Hartu ir Ice Cube sugebėjo užsidirbti 1,5 mln. dolerių iš 12 šalių. Bendrai filmas turi 108,3 mln. dolerių įskaitant ir Šiaurės Amerikos pajamas.

Akivaizdu, kad artimiausias savaites viso pasaulio kinuose karaliaus „Deadpool“, todėl joks kitas net nesiryš konkuruoti su šiuo komiksais paremtu hitu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles