Oskarui nominuota makiažo meistrė atskleidžia filmo „Mumija“ užkulisius

Kol vieni tikina, jog „nauja – tai seniai pamiršta sena“, kiti semiasi įkvėpimo iš madų šou matytų pasirodymų bei raudonojo kilimo. Karščiausias tendencijas makiažo ir šukuosenų srityje diktuoja ir kinas – garsios makiažo specialistės ir blogerės neretai kine matytų personažų makiažą išbando savo kailiu ir sekėjams dalina patarimus kaip atrodyti tarsi nužengus iš filmo. Ne išimtis ir viena garsiausių Holivudo makiažo ir šukuosenų meistrų, Oskarui nominuota Elizabeth Yianni-Georgiou, kurios darbų bagaže – eilė garsiausių pasaulio juostų, tarp kurių – birželio 9-ąją Lietuvoje pradedama rodyti „Mumija“ (angl. „The Mummy“). Šiame filme atlikusi plaukų bei makiažo stilistės vaidmenį, naujausiame savo vaizdo klipe moteris demonstruoja kaip atkurti filme matytą Sofia Boutella – Mumijos įvaizdį. „Ši personažė savo išvaizdą keičia kelis sykius filmo metu – nuo princesės Fero iki pačios mumijos“, – pasakoja specialistė, kuriai būsimos veikėjos įvaizdį padiktavo pirmasis „Mumijos“ filmas, kino ekranus pasiekęs 1999-aisiais.

Blyški oda ir lūpos, tiesūs antakiai, plačiai išsklaidyti juodi akių šešėliai, juodai apvestos akys, gausybė auskarų ir lengvai banguoti plaukai, padabinti kirpčiukais – tokią mumiją sukūrusi visažistė tikina, jog įkvėpimo sėmėsi iš dizainerių Alexander Mcqueen ir Alexander Wang kūrybos. Naudodama akių kontūro plunksnelę Mumijos veidą runomis išpiešusi E. Yianni-Georgiou pasakoja, jog tai – Ahmanet transformacijos tamsiojon pusėn simboliai. Net neabejojama, jog paprastas, tačiau efektingas makiažas suvilios ne vieną YouTube kanale makiažo pamokas filmuojančią blogerę – kas bus pirmoji, išdrįsusi persikūnyti į keršto troškimu degančią moterį?

Anot filmo „Mumija“ siužeto, prieš du tūkstančius metų Egipto princesė Ahmanet (aktorė Sofia Boutella) turėjo perimti sostą, tačiau jos tėvas persigalvojo ir nusprendė palaukti, kol jam gims sūnus. Įpykusi princesė jį nužudė ir pabandė užgrobti sostą jėga, tačiau buvo sutramdyta ir gyva palaidota sarkofage.

Pernelyg smalsiam amerikiečių kariui Nikui (akt. Tom Cruise) mūsų dienomis aptikus jos kapą ir atidarius sarkofagą, Ahmanet ištrūksta į laisvę ir yra pasiruošusi atsigriebti už visus ilgus įkalinimo metus. Pasitelkusi senovinius kerus, užkeikimus ir didžiulę ne šio pasaulio armiją, Ahmanet ketina užkariauti visą pasaulį. O Nikui jos plane numatytas ypatingas vaidmuo… Įspūdingame, paslapčių ir nuotykių kupiname trileryje šalia pagrindinių herojų birželio 9-ąją išvysime ir senokai didžiuosiuose ekranuose matytą Russellą Crowe.

Elizabeth Yianni-Georgiou atliktas mumijos makiažas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles