„Londono apgulties“ kūrėjai jautriems žiūrovams: tai tik pramoginis filmas

Prieš kelias dienas Los Andžele įvyko veiksmo ir katastrofų filmo „Londono apgultis“ („London has fallen“) premjera. Britų simboliais papuoštame pristatyme apsilankė visi pagrindiniai aktoriai: Gerardas Butleris, Morganas Freemanas bei Aaronas Eckhartas. Įžymybės fotografavosi prie Jungtinės Karalystės vėliava papuoštos sienelės ir Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų sargybinio.

„Londono apgultis“ tęsia prieš kelis metus sėkmės sulaukusio filmo „Olimpo apgultis“ liniją. Šį kartą vietoje Baltųjų rūmų teroristai pasirenka kitą taikinį – Londoną. Galingos atakos metu susprogdinama daug miesto simboliais laikomų statinių, o tikrasis teroristų taikinys yra į Didžiosios Britanijos ministro pirmininko laidotuves susirinkę pasaulio lyderiai.

„Londono apgulties“ prodiuseris ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Gerardas Butleris premjeroje pažymėjo, kad filmo turinys gali paveikti jautresnį žiūrovą. „Tai, kad pasakojama apie didžiules Londoną užgriuvusias teroro atakas ir jų smaigalyje atsidūrusius žmones, kai kam gali būti pernelyg artima ir tikroviška. Reikėtų nepamiršti, kad tai viso labo pramoginis filmas. Jis yra apie kovą, pasipriešinimą ir pergalę prieš planetoje vis stiprėjantį blogį“, – kalbėjo škotų kino žvaigždė. Naujame filme G. Butleris suvaidino specialųjį JAV agentą, prezidento apsaugos bosą. Lietuvos kino teatruose „Londono apgultis“ bus rodoma jau nuo kovo 18-os dienos.

Anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles