Ką apie naują lietuvišką filmą „Dėdė, Rokas ir Nida“ mano žymūs žmonės? (video, nuotraukos)

Besibaigianti vasara ir prasidėjęs ruduo lietuviško kino mėgėjams buvo kaip niekada dėkingas. Per vos daugiau nei mėnesį šalies kino teatruose buvo pristatytos net trys lietuviškos premjeros. Geriausiai iš jų sekasi romantinei nuotykių komedijai „Dėdė, Rokas ir Nida“. Vos savaitę Lietuvos kino teatruose rodomą filmą jau pamatė daugiau nei 14500 žiūrovų.

„Po premjeros buvo labai smagu matyti nuoširdžiai besišypsančius žiūrovus. Ir tokį vaizdą stebėjau visuose miestuose, kuriuose lankėmės kartu su filmo kūrybine grupe bei aktoriais. Labai tikiuosi, kad žiūrovo širdį pasiekėme jaukumu ir bent trumpam grąžinome jį į vasarą – toks ir buvo mūsų tikslas“, – sako viena iš filmo pagrindinių aktorių Justė Zinkevičiūtė.

Žymių žmonių atsiliepimus apie filmą „Dėdė, Rokas ir Nida“ žiūrėkite paspaudę ant šios nuorodos.

Dizainerė Julija Janus įvertino filmo muziką

Julijai Janus „Dėdė, Rokas ir Nida“ paliko labai pozityvaus bei nuoširdaus filmo įspūdį ir net sukėlė asociacijų su miuziklu. „Nes ten daug muzikos. Ir daug savos, geros muzikos“, – teigia dizainerė.

Atlikėjo Justino Jaručio šiam filmui parinktą bei specialiai jam kurtą muziką įvertino ir daugiau jį jau pamačiusių žiūrovų. Po premjeros filmo kūrėjai buvo užversti prašymais pasidalinti jame skambėjusių kūrinių sąrašu. Romantinėje nuotykių komedijoje „Dėdė, Rokas ir Nida“ puikiai dera „ReedNoBrass“, „Freaks On Floor“, į muzikinę sceną grįžtančio Igorio Berino ir grupės „Hiperbolė“ hitas „Vasara“ bei kitų atlikėjų dainos.

Jonas Nainys laukė krikštasūnio debiuto kine

Žiūrėdamas naują lietuvišką filmą radistas Jonas Nainys ne tik gėrėjosi Lietuvos ir Nidos grožiu. Filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ premjeros jis laukė dar ir todėl, kad jame kaip aktorius debiutavo jo krikštasūnis Kipras. Kipro vaidinamas Algiukas visus stebino savo išskirtiniu „keturkoju“ draugu.

„Labai gerai nuteikiantis, labai gražių intensijų filmas. Filmuotas labai gražioje vietoje“, – gerų žodžių režisieriui bei filmo aktoriams negailėjo ir didžiulę patirtį kine turintis prodiuseris bei aktorius Stays Baltakis.

Oficialų filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsą žiūrėkite čia:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. wow / 2015 spalio 3

    Noreciau ir as pamatyti si filma