Į Vilnių atvyks serialų „Blyksnis“ ir „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždė Rickas Cosnettas

Populiariosios kultūros fenomeno „Comic Con Baltics“ organizatoriai šį rudenį į Lietuvą užsimojo atgabenti visą būrį Holivudo žvaigždžių. Rugsėjo 15-16 d. „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje, vyksiančiame renginyje kinomanų širdis tirpdys populiarumo rekordus sumušusių serialų „Blyksnis“ (angl. Flash) ir „Vampyrų dienoraščiai“ (angl. Vampire Diaries) žvaigždė – aktorius Rickas Cosnettas.

„Labai kviečiu visus, Rytų Europoje gyvenančius savo fanus atvykti į „Comic Con Baltics“ renginį šį rugsėjį ir susitikti su manimi. Tai bus mano pirmas vizitas Lietuvoje ir šiame regione, tad man būtų labai smagu sutiktu Jus visus“, – į savo gerbėjus kreipiasi Rickas.

 „Šis aktorius savo talentu greitai papirko daugybės žmonių širdis. Džiaugiamės, kad itin įtemptame darbų grafike jis rado laiko ir viešnagei Lietuvoje. Rickas nekantrauja ne tik apžiūrėti mūsų gražųjį Vilnių, bet ir pasidalinti savo patirtimi su renginio lankytojais“, – teigia vienas iš renginio organizatorių Darius Krasauskas.

Lankytojai galės ne tik nusifotografuoti ar gauti šio aktoriaus parašą, bet ir užduoti norimus klausimus per specialias diskusijų sesijas. Abi renginio dienas Rickas pasakos apie darbą dviejuose, visiškai skirtinguose projektuose bei darbo televizijoje ir kine ypatumus.

Rickas Cosnettas aktoriaus karjerą pradėjo teatre, vėliau ją tęsė televizijos serialuose. Šiandien Rickas jau yra suvaidinęs daugybėje skirtingų televizijos ir kino projektų. Zimbabvės ir Australijos šaknų turintis aktorius gerai pažįstamas serialo „Blyksnis“ gerbėjams. Šiame, DC komiksu paremtame ir greitai išpopuliarėjusiame, seriale jis vaidino teisybės ieškantį detektyvą Edį Thaną. Beje, pirmoji „Blyksnio“ serija pagerino visus iki tol buvusius CW televizijos žiūrėjimo rekordus. Rickas taip pat vaidino ir dar viename Lietuvos auditorijai gerai pažįstamame seriale – „Vampyrų dienoraščiai“. Šioje, aštuonis sezonus trukusioje, sagoje jis atliko klastingojo mokslininko Weso Maxfieldo vaidmenį.

 „Eame įsipareigoję po naują žvaigždę – renginio svečią – paskelbti kas mėnesį, tad mūsų kino ir pramogų pasaulio laukia dar daug malonių netikėtumų ir staigmenų, – šypsosi D. Krasauskas – Siekti aukščiau mus įpareigoja renginio auditorija, kuri mums kelia tikrai aukštą kartelę. Stengiamės pakviesti aktorius iš įvairių projektų – tokių, kurie įdomūs skirtingiems lankytojams. Ricką pakvietėme, nes jis puikiai žinomas tiek komiksų, tiek mistinių vampyrų serialų gerbėjams“ – sako renginio organizatorius.

Kiek anksčiau, praėjusį mėnesį, „Comic Con Baltics“ organizatoriai paskelbė, kad į renginį atvyks viena perspektyviausių jaunosios kartos kaskadininkių – Janeshia Adams-Ginyard.

Nors iki renginio dar yra šiek tiek laiko, kino mylėtojus organizatoriai ragina suskubti – bilietai į „Comic Con Baltics“ brangs jau birželio 14-ąją. Bilietus platina „Tiketa“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles