Į Lietuvą grįžta fitneso žvaigždė Silvija Zajonc

Į Lietuvą grįžta fitneso žvaigždė Silvija Zajonc

Šį penktadienį, gegužės 14 d., į Lietuvos kino ekranus grįžta fitneso žvaigždė Silvija Zajonc, žiūrovams pažįstama iš švedų režisieriaus Magnuso von Horno filmo „Prakaituok!“ (angl. „Sweat“), atvėrusio praėjusių metų Europos šalių kino forumą „Scanorama“. Juosta buvo pristatyta Kanų kino festivalio oficialiojoje programoje. Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kviečia nepraleisti neeilinio susitikimo ir dalijasi nuomonės formuotojos bei socialinių tinklų žvaigždės laišku.

„Mielieji,

Einame iš proto, kai išsikrauna telefono baterija, bet nedarome nieko, kad neišsikrautų mūsų sveikatos baterijos.

Noriu, kad visi taptume geriausiomis savo pačių versijomis, todėl kai jus motyvuoju ir matau, kaip kovojate ir stengiatės, pati pasisemiu jūsų stebuklingos energijos.

Manau pažįstate tą akimirką, kai jūsų kūnas po dienos darbų jaučiasi sukaustytas, o galva – perkaitusi. Jau šį penktadienį parodysiu jums puikią vakarinę mankštą, kuri maloniai atpalaiduos po sunkios ir įtemptos savaitės.

Atminkite! Bloga treniruotė yra tik ta, kuri neįvyko.

Treniruokitės kūnu, kokį turite, o ne kokį norėtumėte turėti. Priimkite save!

Jei norite būti šios nuostabios energijos dalimi, jei norite gauti tiek meilės, kiek aš gaunu iš jūsų, nuo gegužės 14 d. apsilankykite mano treniruotėse Lietuvos kino teatruose.

Myliu jus!

P.S. Prisipažinsiu, kad paskutiniu metu išgyvenau keletą audringų ir intensyvių dienų, bet jaučiuosi kaip niekada puikiai. Sekite mane socialiniuose tinkluose ir pirmieji sužinokite, kokie pokyčiai vyksta mano gyvenime.

Silvija“

 

Magnuso von Horno filmas „Prakaituok!“ nuo gegužės 14 d. Lietuvos kino teatruose. Filmą platina Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Geriausius festivalio filmus taip pat galite žiūrėti virtualioje kino platformoje kinas.scanorama.lt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles