HBO išleido oficialų serialo „Drakono namai“ antrojo sezono anonsą

HBO išleido oficialų antrojo originalaus serialo „Drakono namai“ sezono, kuris debiutuos birželio 17 d. per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3″ televizijoje, anonsą. Seriale, sukurtame pagal Džordžo R. R. Martino knygą „Ugnis ir kraujas“, pasakojama apie Targarienų namus, kurių veiksmas vyksta 200 metų prieš „Sostų karų“ įvykius.

Grįžtantys antrojo sezono aktoriai: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno, Rhys Ifans, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall ir Matthew Needham.

 Nauji antrojo sezono aktoriai: Abubakar Salim kaip Alyn iš Hull’o, Gayle Rankin kaip Alys Rivers, Freddie Fox kaip seras Gwayne Hightower’is, Simon Russell Beale kaip seras Simonas Strongas, Clinton Liberty kaip Addamas iš Hull’o, Jamie Kenna kaip seras Alfredas Broome’as, Kieran Bew kaip Hju, Tomas Bennettas kaip Ulfas, Tomas Tayloras kaip lordas Creganas Starkas ir Vincentas Reganas kaip seras Rickardas Thorne’as.

 Antrojo sezono komanda: bendraautoris ir vykdomasis prodiuseris Džordžas R. R. Martinas, bendraautoris ir vykdomasis prodiuseris Ryan’as Condalis, vykdomieji prodiuseriai Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin’as de la Noy, Loni Peristere, Vince’as Gerardis. Sukurta pagal George’o R. R. Martino knygą „Ugnis ir kraujas“.

 Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

 Apie HBO:

HBO yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per HBO televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis HBO siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles