Filmo „Juodosios mišios“ plaukų stilistė pasidalino Johnny Deppo virsmo Bostono gangsteriu detalėmis

Lietuvos kino teatrus šiandien pasiekė palankių kritikų įvertinimų sulaukęs naujasis kriminalinis trileris „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“), kuriame pagrindinį vieno brutaliausių Amerikos gangsterių Jameso „Whitey“ Bulgerio vaidmenį atliko Johnny Deppas. Apie įspūdingą aktoriaus transformaciją kalbėta nemažai – jis ne tik įtaigiai perteikė permainingą nusikaltėlio būdą, bet ir visiškai pakeitė išvaizdą.

Plaukų stilistė Gloria Casny, su kolegomis besirūpinusi filmo „Juodosios mišios“ aktorių šukuosenoms, Variety.com teigė dievinanti J.Deppo atsidavimą jo herojams. Grimui ir išvaizdos permainoms aktorius turėjo skirti ypač daug laiko prieš kiekvienus filmavimus. Pasak G.Casny, siekiant sukurti aštuntajame dešimtmetyje madingą glotnių, atgal sušukuotų plaukų šukuoseną, pirmiausia teko paslėpti tikruosius J.Deppo plaukus. Banguoti, tamsūs ir vešlūs jo plaukai buvo išlyginti ir prisegti segtukais bei uždengti specialiu tinkleliu, ant kurio buvo dedamas perukas.

Plinkančio J.Bulgerio šukuoseną atkartojantis perukas buvo gaminamas labai kruopščiai – jis kurtas rankomis, o kiekvienas plaukų kuokštelis buvo pritvirtinamas atskirai. Kuriant personažo išvaizdą šukuosenų skyrius glaudžiai bendradarbiavo su grimerių komanda, kuri buvo atsakinga už J.Deppo veido, kaktos pasikeitimus bei atsirandančią plikę. G.Casny atskleidė, kad suadyti plaukus į vieną peruką truko 22 valandas, o tokių filmavimams reikėjo ne vieno. Filmo įvykiai driekiasi per du dešimtmečius, tad ir šukuosenos per tą laiką keitėsi ne sykį. Tam, kad garsusis nusikaltėlis sentų autentiškai, komanda net buvo nusibrėžusi žilimo ir plaukų retėjimo žemėlapius, pagal kuriuos buvo kuriami nauji perukai ir tobulinami senieji. Kiek įmanoma grimeriai ir stilistai net stengėsi naudoti autentiškas aštuntojo dešimtmečio grožio priemones, pavydžiui, J.Deppo herojaus šukuosena buvo užbaigiama sutvirtinant ją senovišku „Gillete“ plaukų laku.

Filmo „Juodosios mišios“ scenarijus buvo kuriamas pagal 2001-aisiais žurnalistų Dicko Lehro ir Gerardo O’Neillo išpublikuotą tikrais faktais ir žurnalistiniais tyrimais paremtą J.Bulgerio biografiją. Šis, vienas nuožmiausių ir galingiausių gangsterių Bostono istorijoje sugebėjo nuo Federalinių tyrimų biuro (FTB) slapstytis net 12 metų ir iki 2011-aisiais įvykusio jo suėmimo buvo antrasis žmogus FTB ieškomiausių asmenų sąraše po Osamos bin Ladeno.

Nuožmiojo J.Bulgerio legendos gimimą, sąmokslą su FTB ir gyvenimo vingius Lietuvos žiūrovai jau gali išvysti šalies kino tetruose. Be J.Deppo filme pasirodo Kevinas Baconas, Benedictas Cumberbatchas, Joelis Edgertonas, Sienna Miller ir Dakota Johnson.

Filmo „Juodosios mišios“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles