Filmą „Išdavikas“ pristatęs E. McGregoras filmuojasi kultinio „Traukinių žymėjimo“ tęsinyje

Aktorius Ewanas McGregoras savo bagaže turi visą krūvą įspūdingų vaidmenų populiariausiuose visų laikų filmuose. „Mulen Ružas“, „Žvaigždžių karai“, „Kasandros sapnas“, „Myliu tave, Filipai Morisai!“, „Vyrai, kurie spokso į ožkas“… Per maždaug 23 karjeros metus žvaigždė tikrai paliko savo ryškų pėdsaką Holivude. Kas žino, gal ir naujausias jo pasirodymas trileryje „Išdavikas“ taip pat paklius į kino istorijos puslapius, o netruks gerbėjai sulauks ir dar vieno siurprizo: šiuo metu E. McGregoras filmuojasi kultinės juostos „Traukinių žymėjimas“ tęsinyje.

„Oskaro“ laureatui režisieriui Danny Boyle’ui vėl pavyko suburti 1996 metais pasirodžiusio filmo žvaigždes. Kol kas režisierius nėra patvirtinęs informacijos apie filmo tęsinį, tačiau viešumoje jau pasirodė nuotraukų ir filmuotos medžiagos iš Edinburgo, kur akivaizdžiai matosi, jog darbai vyksta pilnu pajėgumu.

Pirmasis žvilgsnis (embed kodas):

Tačiau kol pasirodys daugiau žinių apie filmą bei jo premjerą, E. McGregoro gerbėjai aktorių išvysti galės jau gegužės 20 dieną, kai į Lietuvos kino teatrus atkeliaus įtempto siužeto trileris „Išdavikas“, kuriame E. McGregorui teko vienas pagrindinių vaidmenų.

„Mane suintrigavo siužeto vingiai ir tai, kokie nenuspėjami yra šios istorijos vingiai. Tikrai įsitraukiau į šį žaidimą ir kurį laiką gyvenau taip, lyg mane iš tiesų kažkas persekiotų“, – pasakoja E. McGregoras.

Jauna įsimylėjėlių porelė – Oksfordo dėstytojas Peris (aktorius E. McGregoras) ir teisininkė Geilė (akt. Naomie Harris) – atostogų Karibuose metu susipažįsta su žavingu, įdomiu ir nepadoriai turtingu vyriškiu, vardu Dima (akt. Stellan‘as Skarsgard‘as). Netrukus paaiškėja Dimos turtų kilmė: jis – pagrindinis Rusijos mafijos nešvarių pinigų „plovėjas“. Atostogoms baigiantis, rusas prisipažįsta baiminantis dėl savo šeimos saugumo ir paprašo Perio padaryti jam paslaugą – perduoti Didžiosios Britanijos žvalgybai USB diską su itin vertinga informacija apie nelegalių mafijos pinigų judėjimą.

Sujaudintas istorijos apie Dimos šeimą, Peris sutinka padėti savo naujajam draugui. Grįžęs į Londoną, dėstytojas perduoda informaciją MI6 agentui Hektorui (akt. Damian‘as Lewis‘as), nuoširdžiai tikėdamasis, kad tuo jo dalyvavimas šioje schemoje ir baigsis. Tačiau britų žvalgyba, nusprendusi, kad tokį vertingą informatorių būtina išsaugoti bet kokia kaina, įkalba Perį tapti kontaktiniu žmogumi su Rusijos mafijos medžiojamu išdaviku. Netrukus Peris ir Geilė įtraukiami į nepaprastai pavojingą šnipų, mafijos ir dviejų šalių vyriausybių katės ir pelės žaidimą, kuriame gali pasitikėti tik vienas kitu.

Trileris „Išdavikas“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gegužės 20 dieną. Pamatykite filmo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles