„007 Spectre“ neturi lygių: naujasis filmas – geriausiai startavusi juosta apie Džeimsą Bondą Lietuvoje ir pasaulyje

Naujasis filmas apie Džeimsą Bondą „007 Spectre“ užkariavo viso pasaulio kino teatrų topus. Per praėjusį savaitgalį juosta visame pasaulyje surinko per 200 mln. JAV dolerių. Skaičiuojama, kad per mažiau kaip dvi savaites naujuosius agento 007 nuotykius išvydo daugiau kaip 300 milijonų žiūrovų. Tokiu įspūdingu startu „007 Spectre“ ne tik pranoko 2012-ųjų filmą „007 Operacija „Skyfall“, bet ir pasiekė visų laikų filmų apie Džeimsą Bondą rekordą.

Savaitgalį į daugumą pasaulio kino teatrų atkeliavusi 24-oji bondiados dalis nuaidėjo su trenksmu ir, tikimasi, jog skaičiai per artimiausias savaites nustebins dar labiau. Premjeros dar neįvyko keliose milžiniškose teritorijose: Kinijoje, Pietų Korėjoje, Japonijoje, Australijoje ir Prancūzijoje.

Lietuvos žiūrovai naująjį „007 Spectre“ sutiko entuziastingai. Surinkusi 154 tūkst. eurų per pirmąjį savaitgalį juosta tapo didžiausiu kada nors mūsų šalyje įvykusiu filmo apie Džeimsą Bondą atidarymu.

Apsukų „007 Spectre“ nemažina ir Didžiojoje Britanijoje. Čia filmą jau išvydo jau per 100 milijonų žiūrovųm jis gerokai lenkia pirmtaką „007 Operacija „Skyfall“. Filmas žiūrimumo rekordus taip pat sumušė visose Skandinavijos šalyse.

„Mums gniaužia kvapą dėl tokios sėkmės. Milžiniškas pasaulio palaikymas filmui „007 Spectre“ – tai bondiados gerbėjų atsidavimo ženklas ir juostos kūrybinės grupės meistriškumo įvertinimas“, – kalbėjo filmą platinančios kompanijos „Metro-Goldwyn-Mayer“ vadovas Gary Barberis.

Filmo „007 Spectre“ istorija tęsiasi po ankstesnėje juostoje „007 operacija Skyfall“ matytos Raulio Silvos atakos prieš Jungtinės Karalystės karinę žvalgybą MI6. Naujuoju M paskirtajam Garetui Meloriui (akt. Ralphas Fiennesas) tenka kovoti su politiniu spaudimu, kuris kelia grėsmę visos organizacijos ateičiai. Tuo pat metu Džeimsas Bondas mėgina išnarplioti painų sąmokslininkų tinklą savais būdais. Paaiškėja, kad vienintelis jo šansas – veikti savarankiškai ir apsaugoti galingo priešo dukrą. Agentas 007 leidžiasi į kelionę iš Meksikos į Austriją ir Maroką. Džeimso galimybės ribotos, tačiau atsikvėpti jam nebus kada, mat įvykių sūkuryje jis susidurs su praeities šmėkla.

Filmo „007 Spectre“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles