„Meilė nemirtinga“

„Meilės priesaika“ – tai jau antras režisieriaus Michael‘o Sucsy‘io darbas, kuriame jis bando žiūrovams pavaizduoti stiprios ir tikros meilės pavyzdį bei to jausmo pasekmių svorį žmonių, kurie atsidūrė nelaimingo atsitikimo sūkuryje, likimui.

Filmo scenarijus ir pats siužetas primena vieną labiausiai žinomų romantinių dramų – Nick‘o Cassavetes‘o  režisuotą juostą „Užrašų knygelė“ . Identiškai pateikta problema, tik skirtumas tarp šių juostų yra toks, kad būtent 2004 metų filme išlieka intriga iki pačio juostos galo, kuri labai prikausto žiūrovo dėmesį, o šioje dramoje tiesiog siužetiniai vingiai pateikiami paeiliui. Nelaimingas atsitikimas, kuris įvyksta Leo bei Peidž santuokos pradžioje, kardinaliai pakeičia jaunosios poros gyvenimus. Avarijos metu abu nukenčia, tačiau Peidž būklė yra labai sunki, ji atsiduria tarp mirties ir gyvybės būdama komos būsenoje. Po trumpo laiko  ji atsigauna, tačiau jos galvoje telieka tuščias baltas lapas, sukeltas amnezijos. Peidž neprisimena nei savo vyro, nei kelerių metų įvykių, todėl į jos duris pasibeldžia dar vienas pretendentas, ieškantis kelio į merginos širdį – žmogus, kuris kažkada labai buvo įžeidęs ją. Gyvenimas pakrypsta keista linkme ir tik stebuklas gali sugrąžinti viską į savo vietas. Leo tiki, kad jų meilė yra amžina, ir net tokia nelaimė http://cialispillssaleonline.com/ negali sunaikinti to tyro jausmo.

„Užrašų knygelės“ žvaigždė, puikioji Rachel McAdams vaidiną antrą kartą beveik tokiame pačiame filme, tačiau savo šiluma bei nebloga vaidyba ji visiškai atperka filmo spragas bei neoriginalų scenarijų. Jos personažas nebuvo atskleistas pilnai, todėl gali pasirodyti, jog scenarijus yra tiesiog neišbaigtas iki galo. Kitas svarbus filmo personažas yra Leo, kurį suvaidino Channing‘as Tatum‘as. Vaidybos plane iš šio aktoriaus  nereikia tikėtis per daug, todėl jis visai harmoningai susižiūri šalia McAdams. Sam‘as Neil‘as priduoda filmui žavesio su savo nepriekaištingu britišku akcentu bei neblogai suvaidina Bilo personažą.

Vienas stipresnių filmo aspektų yra nuoširdus garso takelis, kurio dėka žiūrovas gali pasinerti į jausmų kupiną pasaulį bei patirti labai malonų jausmą. Filmo fonas bei dekoracijos ir aplinka sukuria puikią pavasarinę atmosferą, ir atrodo, jog kartu su Peidž atsibudimu, gamta irgi atsikelia iš ilgo miego.

„Meilės priesaika“ – tai filmas, kuris nesuteiks jokių papildomų emocijų jį žiūrint, o tik pakels nuotaiką operatoriaus darbo dėka neblogai sukurta atmosfera ir geru garso takeliu. Banalus scenarijus padaro šį filmą eiline amerikietiška romantine drama, kuri privers susigraudinti tik aklai tikinčias moteris ar paaugles, tikinčias į amžinos meilės jausmą bei svajojančias apie princus ant balto žirgo.

4.6
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
4.0
Režisūra
4.0
Kinematografija
5.0
Garso takelis
7.0
Techninė pusė
4.0
Aktoriai
3.5
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.