„Tiesos beieškant“

Sam’as Worthington’as grįžta į kino ekranus su nauja adrenalino doze įtemptų trilerių mylėtojams. Dinamiškai susuktas veiksmo trileris neleis nuobodžiauti nė akimirkai, nes intriga, kuri kaupia filmo siužetinę liniją, augs su kiekviena minute.

Neteisingai apkaltintas buvęs policininkas Nikas, vieną gražią dieną nori įrodyti savo tiesą, todėl atsistoja ant vieno iš Manhatano viešbučių stogo ir žada nusižudyti didelės minios akivaizdoje. Žinoma, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai gudriai suregztas jo komandos planas, kuri turi apvogti jo skriaudiką. Pavojingos situacijos įkarštyje į dialogą įžengia policijos derybininkė Lidia. Moteris bando padėti Nikui, įkalbėti jį apsigalvoti. Laikui bėgant, moteris pradeda abejoti Niko kalte. Tamsiausios paslaptys paaiškės, kurios prives prie bedugnės krašto filmo herojus.

Filmo siužetas yra visiškai nukopijuotas iš kai kurių visiems žinomų filmų. Galima bus pastebėti ir “Tamsos Riterio” prologo detales, galima pamatyti ir keletą detalių iš “Oušeno Trilogijos”. Didžiausias filmo panašumas yra su “Taikinys Telefono Būdelėje”. Atmosfera identiškai pateikta bei žinoma aplinka. Žmogus vienas, o aplink jį šimtai akių, kurios stebi kiekvieną jo žingsnį. Apiplėšimas visai įdomiai žiūrėjosi, deja jis buvo pateiktas silpnai. Scenarijus – silpniausia filmo vieta, gaila, nes idėja buvo gera.

Aktorių kolektyvas gerai surinktas. Didžiausia įspūdį padarė Jamie’is Bell’as. Jis įkūnijo charizmatišką personažą, tik gaila, kad mažai jį atskleidė ekrane. Filmo pagrindinis antagonistas, aktorius Ed’as Harris’as ne pirmą kartą jau vaidina blogą vyruką. Buvo malonu žiūrėti į šį kino grandą. Filmą papildė ir visiems žinomas bei pagrindinio vaidmens atlikėjas Sam’as Worthington’as. Blankiai žiūrėjosi jis prieš Harris’ą. Anthony’is Mackie’is bei Elizabeth Banks vaidmenys buvo pastebimi, tik gaila, kad per mažai ekraninio laiko jie gavo.

Filmo garso takelis palieka neblogą įspūdį, nors kai kuriose vietose norėtųsi dinamiškesnių kompozicijų. Operatoriaus darbas atliktas puikiai.

Neblogas veiksmo trileris, kuris gali patampyti už nervų. Filmas, kuriame nereikia ieškoti logikos, o tik stebėti personažų sprendimus bei jų likimą. Adrenalino dozė garantuota.

3.8
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
3.0
Režisūra
2.0
Kinematografija
4.5
Garso takelis
3.5
Techninė pusė
6.0
Aktoriai
4.0
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.