„Sostų karų“ kūrėjai prisidės prie naujų „Žvaigždžių karų“ filmų

„Sostų karų“ kūrėjai prisidės prie naujų „Žvaigždžių karų“ filmų

Iš Vinterfelo (ar Žiemakričio, kaip jums patogiau) į galaktiką toli toli, skelbia oficialus „Žvaigždžių karų“ tinklapis starwars.com. Televizijos fenomeno „Sostų karai“(angl. „Game of Thrones“) kūrėjų duetas Davidas Benioffas ir D.B. Weissas kurs naujus epinės kosminės serijos filmus.

D. Benioffas ir D.B. Weissas bus naujųjų filmų scenaristai ir prodiuseriai. Kol kas neskelbiama nei kiek filmų bus, nei kada jie pasirodys, bet verta pažymėti, kad visur pabrėžiama, kad tai bus ne vienas, o keli filmai, tad gali būti, kad sulauksime naujos „Žvaigždžių karų“ trilogijos.

Naujieji filmai bus atskiri nuo vadinamosios Skaivokerių sagos, kurios devintasis epizodas „Paskutiniai džedajai“ (angl. „The Last Jedi“) kino teatruose pasirodė praėjusių metų gruodžio mėnesį. Naujieji filmai taip pat nebus susiję su anksčiau paskelbta VIII epizodo režisieriaus Riano Johnsono kuriama nauja trilogija.

„Davidas ir Danas yra vieni geriausių dabar dirbančių istorijų pasakotojų. Jų sugebėjimas sukontroliuoti sudėtingus veikėjus, istorijos gylis bei turtinga mitologija atvers naujas galimybes ir „Žvaigždžių karams“suteiks, mano manymu, įdomų ir jaudinantį postūmį“, – išplatintame pranešime teigė kompanijos „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy.

„Į galaktiką toli toli nukeliavome 1977 metų vasarą. Ir nuo to laiko tik apie ją ir svajojome! Mes esame pagerbti tokios galimybės. Tokia atsakomybė šiek tiek gąsdina, tačiau esame sujaudinti ir kibsime į darbus iš karto, kai tik pasibaigs paskutinis „Sostų karų“ sezonas“, – teigė D. Benioffas ir D.B. Weissas.

Paskutinis sakinys turėtų sudominti ne tik „Žvaigždžių karų“, bet ir televizijos serialų gerbėjus. Anksčiau buvo skelbta, kad po paskutinio „Sostų karų“ sezono šis kūrybinis dueatas imsis kito televizinio projekto kūrimo. Serialas „Konfederatas“ (angl. „Confederate“) parodytų utopinį dabarties Jungtinių Valstijų paveikslą, kuriame vis dar nepanaikinta vergija. Paskelbta naujo televizinio projekto idėja sukėlė nemažą kontraversiją Amerikoje. Kol kas naujesnių žinių apie „Konfederato“ kūrimą nėra, tad po naujausių žinių apie D. Benioffo ir D.B. Weisso prisijungimą prie „Žvaigždžių karų“ komandos, gali būti, jog planai apie serialo kūrimą bus atidėti neribotam laikui.

Kai tik bus paskelbta daugiau žinių bei detalių apie D. Benioffo ir D.B. Weisso kuriamus naujus „Žvaigždžių karų filmus, būtinai jas pranešime „Buvau Kine“ tinklapyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles