Prie filmo „Tas“ antrosios dalies prisidėjo dar vienas aktorius

Prie filmo „Tas“ antrosios dalies prisidėjo dar vienas aktorius

Praėjusiais metais pasirodęs filmo „Tas“ (angl. „It“) perdirbinys sulaukė pasaulinės sėkmės. Naujai  pagal klasikinį Stephen’o King’o romaną pastatyta siaubo istorija sužavėjo ne vien siaubo filmų gerbėjus. Gausybė fanų visame pasaulyje laukia istorijos tęsinio.

Planuojama, jog „Tas: antroji dalis“ (angl. „It: Chapter Two“) pasirodys 2019-aisiais ir pasakos antrają istorijos dalį. Išvysime pirmojo filmo personažus – Nevykėlių klubą (angl. Losers club) jau po 27-ių metų nuo pirmojo filmo įvykių. Nesunku atspėti, jog vėl pasirodys Tas – paties blogio įsikūnijimas klouno pavidalu – ir ims terorizuoti miestelio gyventojus. Jau žinome kelis aktorius, kurie vaidins suaugusius pirmojo filmo herojus ir į sąrašą ką tik įrašytas dar vienas vardas. Andy’s Bean’as vaidins rabino sūnų Stenlį Urisą, kurį pirmojoje dalyje vaidino Wyatt’as Oleff’as.

Prieš tai naujasis „Tas“ aktorius vaidino TV serialuose „Naktinio miesto valdžia“  (angl. „Power“),  „Čia ir dabar“ (angl. „Here and Now“) bei pasirodė 2017-ųjų filme „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“). Taip pat žinoma, jog suaugusią Beverli vaidins Jessica Chastain („Tarp žvaigžių“, angl. „Interstellar“), Bilą – James’as McAvoy’us („Skilimas“, angl. „Split“), o Ričį  – Bill’as Hader’is („Kietakiaušiai“, angl. „Superbad“).

Kaip rašo „Variety.com“, filmo tęsinys bus dar baisesnis nei pirmtakas. Tai pat žinoma, kad prie komandos ką tik prisidėjusio Andy Bean’o personažas ir jam suteiktas tikslas skirsis nuo kitų Nevykėlių klubo narių.

Planuojama premjeros data – 2019-ųjų rugsėjis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles