Pirmasis „Nuostabiosios moters“ anonsas pristato garsiausią komiksų heroję

Kaip ir tikėtasi, San Diego „Comic-Con“ buvo pristatytas pirmasis vieno laukiamiausių 2017 metų filmų – „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) – anonsas.

„DC Comics“ šį savaitgalį dėjo daug pastangų siekdami atgaivinti savo reputaciją po žiūrovų nesužavėjusio filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pasirodymo. „Nuostabioji moteris“ tam yra bene geriausias priešnuodis.

Filme bus pasakojama apie Gal Gadot įkūnijamą amazonę, kurią netyčia sutiktas vyras (akt. Chris Pine) atveža į civilizaciją. „Nuostabioji moteris“ kartu veikia ir kaip istorinis filmas – jo veiksmas vyksta Pirmojo pasaulinio karo metais, – ir kaip daug ką įsiutinsiantis feminizmo pavyzdys – net anonse yra užsimenama, kad Nuostabioji moteris neprivalo klausyti jokių vyrų nurodymų.

Iškart galima pastebėti, kad juosta vizualine prasme skiriasi nuo įprastinių Zacko Snyderio darbų „DC Comics“ visatoje. Anonsas yra spalvingas, labiausiai praturtintas ryškaus Nuostabiosios moters kostiumo, o veikėjai elgiasi laisvai, sugebėdami ir pajuokauti bei tokiu būdu kiek nuramindami žiūrovus, besišaipiusius iš perspausto „DC Comics“ rimtumo.

Be G. Gadot ir C. Pine‘o filme taip pat pasirodys Robin Wright, Connie Nelson ir Lucy Davis. Juostos režisierė ir pirma moteris, režisuojanti filmą apie superherojus – Patty Jenkins.

„Nuostabioji moteris“ kino teatruose debiutuos 2017 metų birželio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. AntMan / 2016 liepos 27

    Deja kas jau mate Ultimate Edition – „nesusižavėjusieji“ nutilo, nes pagavo filmo esme, nes jis buvo nelogiškai sumontuotas 30min trumpiau…:) Tai manoma jei nebūtų tos klaidos,filmas būtų pasisekęs