Pasirodė pirmasis veiksmo ir specialiųjų efektų kupinas „Hitmanas: Agentas 47“ anonsas

Kino studija „20th Century Fox“ į interneto platybes paleido pirmąjį labai ilgai laukto, beprotiškai populiaraus kompiuterinio žaidimo „Hitmanas“ (angl. „Hitman“) dar vienos ekranizacijos, „Hitmanas: Agentas 47“ (angl. „Hitman: Agent 47“) anonsą. Naujasis filmas nebus susijęs su 2007 m. pasirodžiusia juosta, kurioje samdomą žudiką suvaidino Timothy‘is Olyphantas.

Pirmajame anonse lyg ir bandoma supažindinti su garsiuoju žaidimų žudiku, bet priešistorė taip ir neparodoma. Visame kadrų junginyje dominuoja ypatingai didelis susišaudymų ir sprogimų skaičius, kurie kol kas atrodo ne visiškai gerai ištobulinti kompiuterine grafika. Vis dėlto, mūsų lauks išties brutalus ir efektingas veiksmo Agento 47 pasirodymas, kuris, kaip ir, pamins pagrindinę žaidimo idėją – „tylus žudikas“ (angl. „silent assassin“).

Anonse taip pat galima įžvelgti tam tikras sąsajas su pora kultinio kompiuterinio žaidimo dalių. Pirmiausia – pavadinimas, kuris mus nukelia į pirmąjį agento pasirodymą žaidime „Hitmanas: Kodinis pavadinimas 47“ (angl. „Hitman: Codename 47“). Antra – kelios pokalbių ir veiksmo scenos būdingos pačiam naujausiam franšizės žaidimui „Hitman: Absolution“.

Naujausias filmas apie Hitmaną garsėja ne tik savo kompiuterine kilme, bet ir tuo, kad premjeros data buvo nuolat keičiama dėl finansinių problemų. Studija projektą anonsavo jau 2008 metais, bet nuo to laiko premjerą nukėlė net penkis kartus, keisdama tiek režisierius, tiek pagrindinių vaidmenų atlikėjus. Toks neapsisprendimas parodė, kad studija buvo ne itin patenkinta ankstesniuoju „Hitmanu“, kuris, kainavęs 24 milijonus dolerių, tesugebėjo užsidirbti 100 mln. visame pasaulyje. Sprendžiant iš pirmojo anonso, naujojo filmo biudžetas bus gerokai didesnis.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks žudiką įkūnysiantis Rupertas Friendas, Zachary‘is Quinto, Ciaranas Hindsas, Thomas Kretschmanas, Hannah Ware, Emilio Rivera ir kt.

Pasaulinė „Hitmano: Agento 47“ premjera numatyta rugpjūčio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles