Pasirodė pirmasis „Antras geriausias egzotiškas Marigoldo viešbutis“ anonsas

Po stulbinamos sėkmės sulauksio „Geriausio egzotiško Marigoldo viešbučio“ buvo naivu nesitikėti antrosios šio filmo dalies. Užburianti istorija apie kito, laimingesnio gyvenimo ieškančius senolius taip įtraukė savo nuoširdumu, kad 2011 metų britų draminės komedijos gerbėjai tiesiog laukė žinių apie antrąją dalį.

Ir štai taip, galima pasidžiaugti, jog ilgai tylėję kūrėjai galiausiai paskelbė filmo detales. Pirmiausia, tai filmas pasirodys kitų metų kovo 6 dieną. Ir dabar jis vadinsis „Antras geriausias Marigoldo viešbutis“. Įdomus sprendimas pavadinti naują darbą su dviem mintimis. Pirmoji – akivaizdu, kad bus atidaromas naujas viešbutis. Antroji – ar čia tik nebus aliuzija į tai, kad tęsiniai būna prastesni? Sunku pasakyti, bet žinant, jog tai britų filmas, galime tikėtis ne ką mažiau nuoširdesnio kūrinio su dar daugiau kokybiško ir rafinuoto humoro.

Filme ir vėl vaidins Billas Nighy’is, Judi Dench, Devas Patelis, Maggie Smith ir kiti puikūs britų aktoriai. Ar sakėm, kad prie kūrybinės komandos prisijungs ir Richardas Gere’as? Tai va, prie juostos prisijungia ir Richardas Gere’as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles