Pasirodė intensyvus ketvirtojo „Šerloko“ sezono anonsas

Pasirodė intensyvus ketvirtojo „Šerloko“ sezono anonsas

Pasaulyje jau spėto pamėgti ketvirtojo „Šerloko“ (angl. „Sherlock“) sezono premjeros laukimas jau tiksi it užstatytas laikmatis ligi naujametės sutikimo. Ir nors ketvirtojo sezono serialo kūrėjai vertė laukti ne savo noru, iš pasirodžiusio anonso atrodo, kad tas laukimas leido šiems istoriją paversti gerokai intensyvesne.

Iš anonso galime pamatyti naujausią Šerloko „priešą“ Culvertoną Smithą, kuris jau dabar yra įvardijamas pačiu tamsiausiu asmeniu, su kuriuo pagrindiniams herojams teks susidurti. Anonso tamsumas, intensyvumas ir sukuriama įtampa jau dabar serialų kritikams suteikia viltį mąstyti, jog šis sezonas turėtų būti geriausiu iš visų keturių.

Praėjusiais metais televizijos ekranuose pasirodė tik viena „Šerloko“ serija, pavadinimu „Pasibjaurėtina nuotaka“ (angl. „The Abominable Bride“). Serialo gerbėjai naujų nuotykių su mielu noru lauktų trumpiau, tačiau itin užimtas Benedicto Cumberbatcho ir Martino Freemano darbų grafikas gražias mintis ganėtinai sujaukia. Skelbiama, kad būtent dėl jų, šis, artėjantis ketvirtas sezonas, gali būti netgi  paskutiniu serialo istorijoje.

Į televizijos ekranus „Šerlokas“ sugrįš jau sausio pirmąją, o jame pasirodys visi pagrindiniai aktoriai: Benedictas Cumberbatchas, Martinas Freemanas, Una Stubbs ir kiti. Tuo tarpu naujausią Šerloko antagonistą – Culvertoną Smithą – Toby Jonesas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles