Nematomų žmonių filmų serija? Elizabeth Banks paskirta režisuoti ir vaidinti „Nematomos moters“ filme

Nematomų žmonių filmų serija? Elizabeth Banks paskirta režisuoti ir vaidinti „Nematomos moters“ filme

Už kelių mėnesių, vasario 28-ą dieną, kino teatruose pasirodys naujasis 1933-ų metų siaubo filmų klasikos „Nematomas žmogus“ (angl. „The Invisible Man“) perdirbinys, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Elizabeth Moss. Šis filmas taip pat turėtų atgaivinti nepavykusią Tamsiąją visatą, kuri turėtų būti sudaryta iš klasikinių monstrų perdirbinių.

Buvo galima manyti, kad „Universal“ studija puls perdirbti kažką žinomo ir populiaraus, pavyzdžiui, Frankenšteiną ir Drakulą, tačiau įdomios ir netikėtos naujienos parodė, kad vienas iš jų naujų projektų po „Nematomo žmogaus“ bus… „Nematoma moteris“ (angl. „The Invisible Woman“). Kiek informacijos tėra apie naująjį filmą, tai bus visiškai atskira istorija, nesusijusi su už kelių mėnesiu pasirodysiančiu vyriškuoju perdirbiniu.

Projektą inicijavo Elizabeth Banks, kuri paskirta ne tik režisuoti „Nematomą moterį“, bet ir atlikti pagrindinį vaidmenį. Daug vaidmenų savo repertuare turinti aktorė paskutiniu metu labiau linksta prie darbo už kameros, tačiau abejonių kelia jos režisuotas naujasis „Čarlio angelų“ (angl. „Charlie’s Angels“) perdirbinys. Nors filmas kino teatruose jau dvi savaites, jam vis dar nepavyko padengti 48 milijonų JAV dolerių biudžeto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles