Mus pasiekė daugiau detalių apie „Pasaulinis karas Z 2“

Mus pasiekė daugiau detalių apie „Pasaulinis karas Z 2“

Ar išvysime „Pasaulinį karą Z 2“ (angl. „World War Z 2“) greičiau nei manėme? Nors tai ir gali nuskambėti neįtikimai, žinant, kad visi zombių fanai šio filmo tęsinio laukia jau nuo 2013 metų, jo filmavimo darbai jau bus pradėti ateinantį kovą. Anot naujo filmų kūrybinės grupės, „Pasaulinis karas Z 2“ (kuris dar nebuvo patvirtintas kaip oficialus pavadinimas) kūrybinius darbus pradės kovo mėnesį ir bus filmuojamas visus metus, tokiose vietovėse kaip Tailandas ir Ispanija. Tikimasi, kad filmavimo darbai užtruks ir nebus užbaigti iki 2020 metų. „Paramount“ šį filmą bandė sukurti jau kurį laiką ir visas pastangas skirs tam, kad jis būtų galiausiai išleistas į dienos šviesą.

Pirmasis „Pasaulinis karas Z“, kuris buvo pastatytas pagal Maxo Brookso to paties pavadinimo romaną, buvo nuolatos stabdomas ir kūrybiniai darbai užtruko daug ilgiau, nei buvo planuota. Daugelio perfilmavimų dėka, Marco Forsterio režisuotas zombių filmas pasisekė visai neblogai bei uždirbo 540 milijonų JAV dolerių pasauliniu mastu. Nors kūrybiniai darbai ir nebuvo lengvi, bet galutinis rezultatas buvo gana neblogas, tačiau studija pasirodė neapsisprendusi dėl tęsinio kūrimo, net ir turint Bradą Pittą aktorių komandoje.

Bet viskas pasisuko kita linkme, kuomet B. Pittas prikalbino savo draugą ir dažną bendradarbį Davidą Fincherį režisuoti filmo tęsinį. Jis režisavo tokius įsimintinus filmus kaip „Septyni“ (angl. „Seven“ arba „Se7en“) ir „Kovos klubas“ (angl. „Fight club“). Bet kad ir kaip visus ši žinia jaudintų, viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo, nes režisierius šiuo metu yra labai užimtas su „Netflix “ projektu „Mindhunters“, o prie visko prisideda ir tai, kad pats B. Pittas turi gana užimtą darbotvarkę. Tačiau nustūmus visa tai į šoną, atrodo, kad visos detalės pagaliau susidėlioja į savo vietas. Jeigu komanda savo kūrybinius darbus išties pradės kovo mėnesį, jau artimiausiu metu turėtume išgirsti naujienų apie aktorius, kuriuos galbūt išvysime tęsinyje, o dabar laukime naujienų iš pačių „Paramount“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles