Juodosios našlės filmo režisierės paieškos susiaurėjo iki 3 kandidačių

Juodosios našlės filmo režisierės paieškos susiaurėjo iki 3 kandidačių

Natašos Romanov personažas komiksuose pasirodė 1964 metais, o savo debiuto didžiajame ekrane sulaukė 2010 metais, kai buvo pristatytas „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“). Nuo tada aktorė Scarlett Johanson įkūnijo Juodąją našlę net 6 kartus, o šiemet „Marvel“ paskelbė, kad bus kuriamas atskiras filmas, skirtas tik šiai veikėjai.

Nuo metų pradžios buvo ieškomos kandidatės į režisierės poziciją, po 65 moterų atrankos liko finalinis trejetukas: Cate Shortland, Amma Asante ir Maggie Betts. Visos trys režisierės yra laimėjusios daugelį apdovanojimų už  režisūrą ir jų visų žinomiausi ir labiausiai pripažinti filmai yra istorinės dramos. Tai gali būti ženklas, ko ieško „Marvel“  ir ko galime tikėtis iš būsimo filmo.

Šiuo metu užkulisiuose sklinda gandai, kad favoritė gauti režisierės poziciją yra Cate Shortland, nes Amma Asante dar filmuoja savo būsimą karinę dramą „Kur susiliečia rankos“ (angl. „Where Hands Touch“), o Maggie Betts yra nufilmavusi tik vieną pilnametražį filmą. Juodosios našlės filmo pasirodymo data bus paskelbta kai pasibaigs trečioji „Marvel“ fazė, tai bus po kitąmet išeisiančio „Keršytojai: Begalybės karas. 2 dalis“ (angl. „Avengers: Infinity War Part II“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles