Jessica Lange pasitraukia iš „Amerikietiškos siaubo istorijos“

Jessica Lange pasitraukia iš „Amerikietiškos siaubo istorijos“

Didelį gerbėjų ratą turintį serialą „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) sukrėtė permainos. Kaip oficialiai patvirtino pati aktorė, Jessica Lange daugiau nebepasirodys FX kanalo kuriamame seriale.

Apie J. Lange pasitraukimą iš serialo buvo kalbama jau kurį laiką. Aktorė, kuri per keturis „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezonus už savo pasirodymą seriale yra laimėjusi Auksinį gaublį ir dvi „Emmy“ statulėles, siekia labiau susikoncentruoti į kitus projektus. J. Lange teigia, kad darbas šiame seriale jai buvo nepamirštamas potyris, sugrąžinęs jai kiek išblėsusią šlovę.

Dėl antologinio „Amerikietiškos siaubo istorijos“ formato, kuomet kiekvienas serialo sezonas pasakodavo visiškai atskirą ir su kitais sezonais nesusijusią istoriją, J. Lange čia turėjo progą įkūnyti net keturias skirtingas ir šiurpias veikėjas: mirusią ir vaidentis sugrįžusią namo šeimininkę, beprotnamio direktorę, raganą ir cirko vadovę.

Apie pasitraukimą iš serialo J. Lange paskelbė „PaleyFest“ festivalyje, kuriame susirenka visų populiariausių televizijos serialų kūrybinės komandos. „Amerikietiškos siaubo istorijos“ diskusijos su aktoriais metu serialo kūrėjas Ryanas Murphy‘is oficialiai paskelbė, kad penktajame sezone vaidins garsioji dainininkė Lady Gaga, kas buvo skelbta jau prieš kurį laiką. Taip pat buvo patvirtinta, kad prie jos prisijungs Mattas Bomeris. Kiti naujojo sezono aktoriai, tarp jų – ir kita serialo žvaigždė Sarah Paulson, kol kas dar nėra patvirtinti.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mindaugas 25 m. / 2015 kovo 17

    Labai labai didelis praradimas šiam serialui, nes nepaisant superinio montažo ir novatoriško žvilgsnio, Jessica buvo tas arkliukas, kuris labai „vežė“ visą antologiją. Neįtikėtina aktorė! Tikiuosi ją dar išvysti filmuose. Šiaip Lady Gaga, manau, tas resursas, kuris pritrauks žiūrovą, bet labiausiai džiaugiuosi Matt Bomer prisijungimu, nes po „Normalios širdies“, jis šovė kaip šampano kamštis – puikus aktorius su fiziniais duomenimis.