Iš „Pasaulinio karo Z“ tęsinio pasitraukė režisierius Juanas Antonio Bayona

Iš „Pasaulinio karo Z“ tęsinio pasitraukė režisierius Juanas Antonio Bayona

„Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“) buvo vienas sėkmingiausių pastaruoju metu pasirodžiusių filmų apie zombius, todėl natūralu, jog jo tęsinį yra norima sukurti kuo greičiau. Pasak „Deadline“, antroji filmo dalis dabar susidūrė su rimtomis problemomis – iš projekto pasitraukė režisierius Juanas Antonio Bayona.

Anot šaltinių, režisierius taip pasielgė dėl įsipareigojimo kitam projektui. Jau baigtas filmuoti jo filmas „Kreipiasi monstras“ (angl. „A Monster Calls“) vis dar yra montuojamas ir režisierius tiesiog negali skirti pakankamai dėmesio ir jam, ir antrajai „Pasaulinio karo Z“ daliai.

Tai yra nemenkas smūgis „Paramount“ studijai, kuri filmavimą nori pradėti kuo greičiau. Juostą norima pradėti kurti šią vasarą, kuomet atsilaisvins pagrindinės filmo žvaigždės Brado Pitto tvarkaraštis. Tokia situacija neabejotinai pritrauks aukščiausio lygio režisierius, kadangi, pasak „Deadline“, dabar Holivude, išskyrus „Juros periodo pasaulio“ tęsinį, nėra labiau trokštamo darbo. Neaišku, kiek laisvo laiko turi geriausi režisieriai, tačiau „Paramount“ sieks patraukti visų jų dėmesį.

Pirmoji „Pasaulinio karo Z“ dalis, sukurta pagal nemenkos sėkmės sulaukusią knygą, taip pat susidūrė su rimtomis problemomis. Jau nufilmavus juostą buvo nuspręsta kardinaliai pakeisti jos pabaigą, kas reiškė, jog filmo biudžetas galiausiai pasiekė įspūdingus 200 milijonų dolerių. Galiausiai juosta visame pasaulyje surinko daugiau nei pusę milijardo ir dar kartą įrodė, kad B. Pittas yra viena didžiausių planetos žvaigždžių, ką bus siekiama įrodyti ir tęsinyje.

„Pasaulinio karo Z“ tęsinys pasirodys 2017 metų birželio 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles