Hugh Jackmanas paskelbė pasaulinį miuziklo turą 2019 metais

Hugh Jackmanas paskelbė pasaulinį miuziklo turą 2019 metais

Visi Hugh Jackman‘o fanai sukluskit- visų mylimas australų kilmės aktorius paskelbė artėjantį pasaulinį turą. Buvęs Ernio (angl. Wolverine) aktorius užsuko į „Today“ filmavimo studiją ir paskelbė naujieną, prieš tai kelias dienas tik erzindamas su artėjančia staigmena. Tai bus pirmas sykis, kuomet Jackman‘as darys pasaulinį turą ir tai darys didžiausiose koncertų arenose, įprastai rezervuotose didžiausioms pasaulyje muzikinėms žvaigždėms.

Prieš paskelbtą naujieną, daugelis spekuliavo ir viltingai ją siejo su jo Ernio rolės galutiniu palikimu. Nemažai fanų tikėjosi naujo projekto su Jackman‘u ir Ryan Reynolds‘o vaidinamu Deadpool‘u. Štai ką aktorius turėjo pasisakyt apie savo planus:

„Rengiu didelį arenų turą. Tai yra mano svajonės išsipildymas. Jau esu tai daręs Australijoje, tačiau dabar darysiu jį aplink pasaulį. Planuose yra miestai išbarstyti po visą Ameriką, vykstime į Europą, Jungtinę Karalystę ir Naująją Zelandiją. Aš dainuoju, aš šoku ir aš pasakoju istorijas.“

Turas vadinsis „Žmogus. Muzika. Šou“ (angl. „The Man. The Music. The Show.“). Nors techniškai tai yra vieno žmogaus pasirodymas Hugh pabrėžė, kad jame dalyvaus 26 instrumentų orkestras ir apie 30 šokėjų bei dainininkų. Pasirodymas apims jo viso gyvenimo istoriją, per kurią jis tiesiog prašoks ir pradainuos, pasakodamas įspūdingiausias jo akimirkas.

Gal tai ir nebus Ernio sugrįžimas, tačiau tai skamba kaip įvykis, kurio dažnas tikrai nenorėtų praleisti. Hugh Jackman‘as turui treniravosi tikrai nemažai, o jo pirmasis pasirodymas bus 2019 metų birželio 19 dieną Hiustone, Teksase.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles