Filmas „Dvasia šarvuose“ iš „Disney“ perkeliamas į „Paramount“

Filmas „Dvasia šarvuose“ iš „Disney“ perkeliamas į „Paramount“

Kriminalinė veiksmo drama „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“), kurioje vaidina Scarlett Johansson, iš kino studijos „Disney“ kraustosi į „Paramount“. Tiesa, 2017 m. kovo 31 d. numatytos pasaulinės premjeros data nesikeičia. Kino studija „Paramount“ taip pat iš dalies prisideda prie šio filmo finansavimo. Filmą režisuos nuotykių ir veiksmo dramą „Snieguolė ir medžiotojas“ sukūręs režisierius Rupertas Sandersas.

S. Johansson šioje juostoje vaidins Japonijos Nacionalinės saugumo komisijos slaptųjų operacijų padalinio narę, bandančią sugauti nedorą kompiuterinį įsilaužėlį. Populiarios japonų filmų serijos amerikietiškoje versijoje kartu su S. Johansson pasirodys ir danas Pilou Asbækas. Sklando gandų, kad prie jų prisijungs ir britas Samas Riley.

„Dvasia šarvuose“ 1995 m. pasirodė kaip animacinis filmas, tačiau naujoji versija bus vaidybinė. Dėl didžiulio populiarumo sulaukusių manga komiksų serijos „Dvasia šarvuose“ tapo ir televizijos serialu, pagal ją buvo sukurta video žaidimų serija.

S. Johansson paskutinį kartą kino ekranuose pasirodė pernai fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. Avengers: Age of Ultron“), o visai netrukus ją bus galima išvysti naujausiame brolių Ethano ir Joelio Coenų filme „Tegyvuoja Cezaris“ (angl. „Hail, Caesar!”). P. Asbæką, kuris kartu su S. Johansson filmavosi Luco Bessono fantastiniame trileryje „Liusi“ (angl. „Lucy“, 2014 m.) bus galima pamatyti Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje nominuotoje juostoje „Karas“ (dan. „Krigen“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles