Ewanas McGregoras atskleidė, ar norėtų dar kartą suvaidinti Obį-Van Kenobį

Ewanas McGregoras atskleidė, ar norėtų dar kartą suvaidinti Obį-Van Kenobį

Kino kompanijos „Disney“ ir „Lucasfilm“ iki pat 2020 metų kiekvienais metais pamalonins „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) gerbėjus, pasiūlydamos po naują filmą apie galaktiką toli toli. Ir nors žinoma, kokie filmai pasirodys iki 2019 metų, apie ką bus paskutinė numatyto plano juosta, kol kas nėra žinoma.

Tačiau ši nežinomybė bus išsklaidyta netrukus. „Lucasfilm“ vadovė Kathleen Kennedy teigia, kad šią vasarą bus paskelbta apie ką bus 2020 metais pasirodysiantis šalutinis „Žvaigždžių karų“ projektas. Ir nors buvo kalbų, jog galime sulaukti filmo apie premijų medžiotojo Boba Fetto gyvenimą, vis tik internete dažniau pasirodo spėliojimų, kad sulauksime juostos, pasakojančios apie Obį-Van Kenobį.

Daugybė sagos gerbėjų vėl norėtų šiame vaidmenyje išvysti aktorių Ewaną McGregorą, kuris buvo vienas iš nedaugelio šviesulių nuviliančioje „Žvaigždžių karų“ priešistorės trilogijoje. Bet ar pats škotas norėtų vėl suvaidinti džedajų?

„Kol kas negavau jokio oficialaus pasiūlymo ir su niekuo apie tai nešnekėjau. Tačiau visada sakiau, kad mielai tai padaryčiau“, – „Entertainment Weekly“ sakė aktorius.

Jis teigė, kad filmas apie Obį-Van Kenobį būtų puikus perėjimas iš III epizodo į IV (klausimas, ar E. McGregoras girdėjo apie „Šelmį-1“ (angl. „Rogue One“)). Vis tik E. McGregoras nemano, jog šis filmas galėtų pasirodyti 2020 metais.

Galbūt „Disney“ ir „Lucasfilm“ ieškos kito aktoriaus vaidinti Obį-Van Kenobį? O gal šis šalutinis filmas bus visiškai nesusijęs ir nepasakos legendinio džedajaus istorijos? Atsakymus sužinosime jau visai greitai. Ir galime neabejoti, kad „Žvaigždžių karų“ kūrėjai jau žino apie ką bus šis filmas – scenaristas pasamdytas dar praėjusių metų rugsėjį.

Ewanas McGregoras taip pat nesėdi be darbo. Neseniai jį matėme filme „Traukinių žymėjimas 2“ (angl. „T2: Trainspotting“) bei festivalyje „Kino pavasaris“ rodytoje dramoje „Amerikietiška pastoralė“ (angl. „American Pastoral“), kuri buvo ir jo režisūrinis debiutas. O jau šįvakar Jungtinėse Valstijose pasirodys trečiasis „Fargo“ sezonas, kuriame E. McGregoras atlieka net du pagrindinius vaidmenis.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles