„DC Universe“ atšaukė puikiai vertinamą „Pelkių monstrą“

Praėjusią savaitę „DC“ skaitmenines paslaugas teikianti kompanija „DC Universe“, atsakinga už visatos plėtojimą serialų pavidalu, išleido pirmąją naujojo jų serialo „Pelkių monstras“ (angl. „Swamp thing“) seriją. Ji susilaukė didelio „DC“ ir tiesiog serialų fanų palaikymo ir ypatingai gero vertinimo, o dabar serialas „Rotten tomatoes“ puslapyje vertinamas 92 procentais. Nepaisant to, vos po pirmosios serijos pasirodymo, kompanijos vadovybė nusprendė atšaukti serialą ir nebetęsti jo istorijos.

Kaip žinia, „DC Universe“ priklauso studijai „Warner Bros.“. Pastaroji itin atsargiai vertina visus savo projektus po to, kai „Disney“ įsigijo ir susijungė su „20th Century Fox“. Itin didelė konkurencija privertė „Warner Bros.“ Kurti savą internetinę platformą, kurią reikia reklamuoti. Vienas tų reklamos paketo dalių – „Pelkių monstras“. Deja, jau atšauktas serialas supykdė daugybę fanų, kuriems itin patiko pirmoji serija, todėl jau dabar internete vyrauja neigiamos nuotaikos ir sklinda kalbos apie masinį atsitraukimą iš „DC Universe“ platformos.

Tiksliai pasakyti, kodėl serialas buvo atšauktas, kol kas negali niekas. Jau kurį laiką sklido kalbos, jog „Warner Bros.“ nėra itin patenkinti „Pelkių monstru“, tai patvirtino ir balandžio mėnesį sutrumpintas serijų skaičius – nuo 13 iki 10. Galiausiai, serialas buvo atšauktas nepaisant ypatingai gerų fanų ir kritikų vertinimo. Bene pagrindinė tokio sprendimo versija – per didelis serialo biudžetas. Visgi, naujoji gerbėjų banga vis dar tikisi išsaugoti serialą ir pradėjo #SaveSwampThing kampaniją, kuri žaibiškai tapo populiaria tema Twitter socialiniame tinkle. Kaip viskas pasisuks – kol kas neaišku, nors vilčių sulaukti antrojo sezono yra mažai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles