Christianas Bale‘as suvaidins legendinį automobilių kūrėją Enzo Ferrari

Christianas Bale‘as suvaidins legendinį automobilių kūrėją Enzo Ferrari

Biografinių dramų amžiaus dar tikrai nepraėjo. Tai patvirtina kasmet pasirodančios biografinės dramos – nuo prastų iki net labai gerų ir Oskarus pelnančių. Naujausias toks darbas – legendinio italų automobilių dizainerio, kūrėjų ir, galiausiai, automobilių pramonės magnato Enzo Ferrari gyvenimo istorijos perkėlimas į didžiuosius ekranus. Jį įkūnyti sutiko ir kontraktą pasirašė aktorius Christianas Bale‘as, kurio darbui vadovas ne ką mažiau žinomas režisierius Michaelas Mannas.

Enzo Ferrari biografija nėra iš oro atsiradęs projektas. Režisierius M. Mannas su šiuo filmu ir jo scenarijumi dirba jau 15 metų, o per tą laikotarpį prie darbų buvo prisidėjęs ir režisierius Sydney‘is Pollackas. Galiausiai iš mirties taško pajudėjęs projektas galiausiai pradeda aplink save lipdyti aktorius, o dabar dar buvo paskelbta, kad filmas bus pradėtas filmuoti kitų metų vasarą.

Filmo veiksmas vyks 1957-aisiais, metais, kai aistra, nesėkmės, laimės ir mirtys susidūrė į vieną daug išgyvenimų sukėlusį laikotarpį.

Pirmą kartą Christianas Bale‘as su Michaelu Mannu dirbo 2009 metais, kai buvo pristatyta juosta „Visuomenės priešai“ (angl. „Public Enemies“). Jame pagrindinį vaidmenį tuomet atliko Johnny Deppas.

Michaelas Mannas per savo karjerą yra sukūręs be galo daug stiprių trilerių, tačiau paskutinis jo darbas „Programišiai“ (angl. „Blackhat“) tapo visiška nesėkme. Bent jau finansine. Ir, nepaisant tos vienos nesėkmės nuo jo Holivudo studijos nenusisuko, o filmui suteikė pilną biudžetą. Koks jis yra, kol kas dar neaišku.

Daugiau apie Michaelą Manną ir jo darbus galite skaityti čia

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles