Bus kuriamas „Blogio sėklos“ perdirbinys

Bus kuriamas „Blogio sėklos“ perdirbinys

Į moterų auditoriją orientuotas televizijos tinklas „Lifetime“ ruošiasi dar kartą ekranizuoti rašytojo Williamo Marcho romaną „Blogio sėkla“ (angl. „The Bad Seed“). Ši knyga jau yra sulaukusi kino kūrėjų dėmesio – 1956 m. šį kūrinį į kino ekranus perkėlė Zervynas LeRoy‘us, o 1985 m. pasirodė televizijos filmas, režisuotas Paulo Wendkos‘o.

„Blogio sėkla“ pasakoja apie tobulą šiuolaikinę moterį Keitę, sėkmingai sugebančią derinti darbą ir šeimos gyvenimą, kuri siekia savo dukrai sukurti kuo geresnes gyvenimo sąlygas. Tačiau Keitė susiduria su neišsprendžiama problema: jos dukra yra negailestinga sociopatė žudikė, kurios žiaurumas slepiasi po apgaulingai nekalta išvaizda. Ar Keitei pavyks atskleisti tiesą, kol dar ne per vėlu?

W. Marcho romanas išleistas 1954 m., o 1956 m. pasirodė jo ekranizacija – siaubo trileris, kuriame vaidino Nancy Kelly, Patty McCormack, henry Jones ir Eileen Heckart. Filmas aktoriams N. Kelly, E. Heckart ir P. McCormack atnešė Oskaro nominacijas. Romanas sėkmingai buvo adaptuotas į pjesę, o 1985 m. „ABC“ pagal ją pastatė televizijos filmą su Blair Brown, Lynn Redgrave, Davidu Carradine‘u, Carrie Welles, Richardu Kelly‘iu, Chadu Allenu ir Christa Denton.

Naujojo televizijos filmo scenarijų kurs Barbara Marshall, rašiusi scenarijų ir „Egzorcizmo dienoraščiams“ („Exorcism Diaries“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles