Anot S. Spielbergo, H. Fordas išliks vieninteliu Indiana Džounsu

Anot S. Spielbergo, H. Fordas išliks vieninteliu Indiana Džounsu

Šiomis dienomis yra sunkiau atrasti legendinį filmą, kurio nesiruošiama perdirbti su naujais aktoriais. Dabar Stevenas Spielbergas bando įtikinti fanus, kad legendinė Indianos Džounso franšizė yra būtent tokia retenybė.

Duodamas interviu leidiniui „Screen International“ legendinis režisierius teigė, kad net negali būti kalbų, jog Indianos rolė gali būti patikėta kam nors kitam nei Harrisonui Fordui. Aktorius, žymųjį archeologą įkūnijęs jau keturiuose (arba, priklausomai nuo jūsų požiūrio, trijuose) filmuose, tikrai niekam neperleis botago ir skrybėlės.

Šiemet buvo pasigirdę kalbų, kad „Lucasfilm“ kompaniją, kuriai priklauso „Žvaigždžių karų“ ir Indianos Džounso filmai, nusipirkusi „Disney“ planuoja naują franšizės versiją su nauju pagrindiniu aktoriumi. Kiekviename dideliame filme pasirodantis Chrisas Prattas yra nuolat įvardijamas kaip pagrindinis kandidatas pakeisti H. Fordą, tačiau S. Spielbergas ir šiame, ir visuose kituose interviu yra įvardijęs, jog tai tėra paprasti gandai.

Tuo tarpu patys H. Fordas su S. Spielbergu pastaraisiais metais ne kartą buvo išreiškę norą sukurti penktąją Indianos Džounso dalį, net jeigu naujausias 2008 metais sukurtas tęsinys „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“) ir žiūrovų, ir kritikų buvo įvardytas kaip neeilinė tragedija. Tačiau jiedu yra sukūrę pakankamai nuostabių dalykų, kad nusipelnytų kurti absoliučiai tai, ką nori.

Naujausias S. Spielbergo filmas „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“) jau yra rodomas Lietuvos kino teatruose. Tuo tarpu nuo gruodžio 18 d. H. Fordą bus galima pamatyti kitame jo legendiniame vaidmenyje filme „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles