Su žvaigždėmis vesterne „Šaunioji septyniukė“ nusifilmavusiam M. Sensmeieriui žadama įspūdinga karjera

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 23 dieną, į mūsų šalies kino teatrus atkeliaus daugybės pagyrų sulaukęs ir puikiu įrodymu, jog vesterno žanras dar nemirė, tapęs filmas „Šaunioji septyniukė“. Venecijos filmų festivalyje debiutavusioje juostoje pasirodys tokios žvaigždės kaip Denzelis Washingtonas, Chrisas Prattas, Peteris Sarsgaardas, Ethanas Hawke’as. Drauge su jais ekrane pamatysime ir neseniai į svajonių jaunikių būrį įstojusį karjeros laiptais sparčiai kylantį Martiną Sensmeierį. Įsiminkite jo pavardę – šiam vaikinui prognozuojama didžiulė šlovė. Tačiau dėl to, jog pakliūtų tarp kino elito, jam teko daug ką paaukoti.

Aktorius vesternui „Šaunioji septyniukė“ tiko idealiai – Aliaskoje pagal genties tradicijas augusiam vaikinui tai nesutrukdė nuo pat vaikystės svajoti apie šou verslą. Išskirtinės išvaizdos jauną vyrą iškart pastebėjo filmų kūrėjai.

“Atrankos vyko kelis kartus, tai buvo ilgas procesas. Vaidinti su šiais garsiais kolegomis man – tarsi svajonės išsipildymas. Kaimiečiui, augusiam su arkliais tai tikrai didžiulis pasiekimas. Bet aš tai užsitarnavau, daug paaukojau, todėl apie šalia esančias žvaigždes galvoju mažiausiai”, – interviu sakė Martinas.

Dėl šios svajonės vyras galėjo padaryti bet ką. Būtent todėl jis paliko gimtinę, šeimą ir visą laiką skyrė savo sugebėjimų lavinimui.

“Kai sužinojau, kad mane atrinko į filmą, supratau, kad mano, kaip mokinio, kelias nesibaigia. Todėl susikoncentravai į tikslą: atsisakiau socialinių tinklų, kurie eikvoja brangų laiką, neatsakinėjau į draugų skambučius, nesilinksminau. Dirbau tikrai sunkiai ir kai dabar girdžiu plojimus salėje ar teigiamas recenzijas internete, žinau, kad ir aš prie to prisidėjau”, – džiaugiasi M. Sensmeieris.

Legendinio japonų režisieriaus Akira Kurosawos 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ iš karto tapo žanro klasika ir laikomas vienu geriausių visų laikų filmų. Po šešerių metų (1960-aisiais) Holivudas sukūrė savąją juostos versiją, o dabar „šaunusis septynetas“ didžiuosiuose ekranuose atgimsta iš naujo.

Apie ką gi šis legendinis vesternas? Nedidelį Meksikos kaimelį nusiaubia žiauraus nusikaltėlio Bartolomėjaus Bougo (aktorius P. Sarsgaard‘as) vadovaujama gauja – išžudo gyventojus, susigrobia jų turtą ir sudegina namus. Viena iš nedaugelio išsigelbėjusiųjų – mergina Ema – kreipiasi pagalbos į žinomą „premijų medžiotoją“, nusikaltėlių siaubą Semą Čizolmą (akt. Denzelis Washingtonas). Surinkęs dar šešis į save panašius atskalūnus, pasižyminčius ypatingais sugebėjimais, Semas patraukia ieškoti Bartolomėjaus.

Klasikinę kino istoriją į didžiuosius ekranus sugrąžina filmų „Ekvalaizeris“, „Olimpo apgultis“ ir „Išbandymų diena“ režisierius Antoine Fuqua. „Šaunioji septyniukė“ premjera Lietuvoje – rugsėjo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles