Romantinėje komedijoje „8 nauji pasimatymai“ – išsipildęs herojų troškimas pabusti su idealia moterimi ir tobulu vyru

Nuotaikingomis komedijomis Rusijoje ir už jos ribų garsėjantis lietuvių kilmės režisierius Marius Weisbergas, kurio tikroji pavardė Balčiūnas, pristato naują šmaikštų ir romantišką filmą „8 nauji pasimatymai“. Juosta papasakos apie ant skyrybų slenksčio atsidūrusią porą, kurios svajonė stebuklingai išsipildo. Tačiau, ar tai į gerą?

Romantinė komedija „8 nauji pasimatymai“, į kurios siužetą įpinta ir magiška gyslelė, nejučia primins tokias garsias ir pasaulinio pripažinimo sulaukusias juostas kaip „Švilpiko diena“ (angl. „The Groundhog Day“) ir „Jausmų galia“ (angl. „Eternal Sunshine of the Spotless Mind“).

Per eilinį kivirčą jau kelerius metus susituokę Vera ir Nikita rėžia vienas kitam, kokie jų nuomone turėtų būti idealūs sutuoktiniai. O kitą rytą kiekvienas pabunda su jų įsivaizduota „tobula antrąja puse“. Jų pačių vestuvių ir metų kartu prisiminimai išlikę tik jiems patiems. Nikitai tenka rožinę spalvą mėgstanti, puikiai gaminanti blondinė, kurią puošia pavydėtina krūtinė, o Verą lepinti šviežiais sviestiniais sluoksniuotais rageliais pusryčiams ima rūpestingas vyras-verslininkas. Kas tokie – „iš aukščiau“ padovanoti naujieji sutuoktinių mylimieji ir ar tikrai jie tokie tobuli?

Vera ir Nikita tampa tik kaimynais ir yra priversti stebėti vienas kito naująjį „santuokinį“ gyvenimą. Sukaupę nemažai kartėlio jie gerokai patampo vienas kito nervus. Išsiskyrimas, kunkuliuojančios aistros ir ant jų galvos nukritę nauji, nepažįstami gyvenimai pažers ne vieną staigmeną. Permaininga jų laimė nusiuntė Verai ir Nikitai grandiozinį išbandymą ir dabar tik jų rankose – kokį likimo kelią pasirinkti.

Filme „8 nauji pasimatymai“ Nikitą įkūnijo Vladimiras Zelenskis, Verą – Oksana Akinšina, žiūrovai taip pat išvys puikiai pažįstama Rusijos komiką, aktorių Michailą Galustianą, dainininką ir aktorių, skandalingosios grupės „Leningrad“ lyderį Sergejų Šnurovą ir kitus.

Kaip vertinti turimą laimę ir mylimą žmogų bei kur gali nuvesti tobulybės paieškos, Lietuvos kino teatruose paaiškės jau nuo sausio 30 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles