Netrukus kinuose – mėgstamiausio Charleso Dickenso romano „Deivido Koperfildo istorija“ ekranizacija

Juodo humoro sklidina komedija „Deivido Koperfildo istorija“ (angl. „The Personal History of David Copperfield“) į Lietuvos kinus atkeliauja jau rugsėjo 18 dieną. Filmo režisierius – Armando Iannucci, 2017-aisiais pristatęs skandalingą komediją „Stalino mirtis“ (angl. „The Death of Stalin“) bei pagarsėjęs kaip kultinio serialo „Viceprezidentė“ (angl. „Veep“) ir filmo „Vienoje kilpoje“ (angl. „In The Loop“) scenarijų autorius. Kandžiu humoru puikiai žongliruojantis režisierius ėmėsi netikėto kūrinio ekranizacijos – jo rankose atgimė klasikinis Charleso Dickenso kūrinys, parašytas prieš 170 metų!

Autobiografinių detalių nestokojantį romaną C. Dickensas vadino mylimiausiu savo kūriniu. Ilgą laiką svajojęs apie jo ekranizaciją, režisierius A. Iannucci padirbėjo iš peties – filmavimo aikštelėje susitinka nemenkas žvaigždynas – vaidmenis komedijoje „Deivido Koperfildo istorija“ sukūrė Devas Patelis, Hugh Laurie’is, Tilda Swinton, Gwendoline Christie, Peteris Capaldi ir Benas Whishaw! Satyriškai į Viktorijos laikų Angliją žvelgiantis filmas pelnė ir kritikų simpatijas – filmas pateko į ilgąjį nominantų, pretenduojančių tapti geriausiu Europos filmu, sąrašą, o svetainėje Rotten Tomatoes puikuojasi net 93% įvertinimas! BBC ir „The Guardian“ tikina, jog tai – vienas geriausių šiemet pasirodžiusių filmų, kurį Lietuvos kino žiūrovai galės išvysti jau rugsėjo 18 dieną!

Nauja klasikinio C. Dickenso romano ekranizacija, sodriai pagardinta juodojo humoro intarpais, pasakoja paprasto berniuko Deivido Koperfildo (akt. Dev Patel) gyvenimo istoriją, primenančią amerikietiškus kalnelius. Gimęs neturtingoje šeimoje, augdamas Deividas patiria daugybę nuotykių ir išbandymų, įgyja ir praranda nemenką turtą, bendrauja su aibe pačių įvairiausių ir keisčiausių personažų. Geraširdžio vaikino gyvenimo posūkius lemia ir jo charakterį formuoja patys įvairiausi žmonės: kilnūs, žiaurūs, naivūs, ambicingi ir kvaili. Galų gale atradęs pašaukimą, Deividas tvirtai suima likimą į savo rankas ir tampa savo gyvenimo šeimininku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles