Lietuvoje pasirodys vieną pagrindinių vaidmenų filme atlikęs „Deadpool“ aktorius

Lietuvoje pasirodys vieną pagrindinių vaidmenų filme atlikęs „Deadpool“ aktorius

Praėjusiais metais absoliučiu kino hitu tapusio filmo „Deadpool“ aktorius Stefan Kapicic pasirodys Lietuvos publikai. Jis atvyks į Vilniuje gruodžio 2-3 dienomis vyksiantį populiariosios kultūros renginį „Comic Con Baltics“. Pačiame pelningiausiame N-18 reitingo filme kino istorijoje Stefan Kapicic atliko vieno pagrindinių filmo vaidmenų ir įkūnijo Piotrą Rasputiną, dar geriau žinomą iksmeno Koloso vardu.

Serbų kilmės aktorius dar prieš pasirodymą populiaraus komiksų herojaus ekranizacijoje buvo žinomas aktorius. Tiesa, ne Holivude, o Serbijoje. Savo karjerą pradėjęs 2002 metais aktorius nuo 2008 metų pradėjo vaidinto JAV kuriamuose TV serialuose „24“, „Būrys“, „Skaičiai“ ir „Įvykis“.

„Deadpoolo“ režisierius Timas Milleris ieškojo išskirtinio aktoriaus Kolosui. Jis turėjo būti labai aukštas, tvirtas, stipresnis už visus kitus ir turėti nepriekaištingą rusišką akcentą. Mano balsas ir akcentas jam tiko, tad kelias dienas bandėmės, koks jis turėtų būti. Kol galiausiai radome bendrą variantą, tenkinantį mus abu. Taip ir atsirado Koloso balsas“, – pasakojo aktorius S. Kapicic.

Po stulbinamos filmo sėkmės ir žiūrovų liaupsių, šiais metais San Diego „Comic-Con“ renginyje lankęsis aktorius užsiminė, jog antrajame filme jo herojus turės dar didesnį vaidmenį. „Iksmenų filmuose Kolosas praktiškai neturėjo laiko pasižymėti, o jis yra ikoninis herojus. Jam reikėjo erdvės ir, ačiū Dievui, studija su Ryanu Reynoldsu matė šio veikėjo potencialą. Koloso antroje bus daug daugiau ir kai fanai sužinos, kaip viskas bus filme…“, – prieš atskleisdamas įdomiausius dalykus nutilo aktorius.

Gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje, „LITEXPO“ parodų rūmuose vyksiantis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ pristatys gausybę aktorių iš įvairių kino ir televizijos projektų. Nepraleiskite galimybės susitikti su vienu iksmenu iš „Deadpool“ filmo ir įsigyti pigiausius bilietus į renginį. Bilietai brangsta nuo spalio 5 dienos. Daugiau informacijos apie renginį  – www.ccbaltics.com. Bilietus platina www.tiketa.lt .

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles