Keanu Reevesas dar vienu žingsniu arčiau „Marvel“ kino visatos

„Marvel“, kaip ir kiekviena kita kino studija planetoje, jau daugybę metų bando prikalbinti aktorių Keanu Reevesą prisijungti prie jų kino visatos. Nors niekas oficialiai nepatvirtinta, tačiau mokslinės fantastikos „Matrica“ (angl. „The Matrix“) žvaigždė žengė didelį žingsnį prisijungimo prie „Marvel“ šeimos link.

Po Džono Viko trilogijos K. Reevesas tapo vienu geidžiamiausių Holivudo aktorių, tad nenuostabu, jog „Marvel“ nori pasinaudoti jo populiarumu. Kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige’as atvirai pasidalijo apie savo bandymus prisivilioti K. Reevesą, nors studija dar turi rasti vaidmenį, kuris jam tiktų idealiai. Iki šiol K. Reevesas nebuvo pasirodęs „Marvel“ kino visatos filmuose, tačiau jo bendradarbiavimas su „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) režisieriumi Joe Russo priartina aktorių vienu žingsniu arčiau šio tikslo.

K. Reevesas ir J. Russo šiuo metu kartu kuria filmą, tapsiantį naujos režisieriaus produkcijos kompanijos „ABGO“ dalimi. J. Russo nėra linkęs anksčiau laiko atskleisti daugiau detalių apie šį filmą, kuris, jo teigimu, tėra „formavimo stadijoje“, bet patikino gerbėjus, kad scenarijus yra nuostabus ir K. Reevesas pasirodys kaip pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Šis faktas, kad K. Reevesas dirba su J. Russo, yra geras ženklas, kad aktorius yra pakeliui į „Marvel“ kino visatą, kadangi režisierius dirba su keliomis „Marvel“ kino visatos žvaigždėmis ir kituose projektuose.

Tačiau yra ir bloga žinia, kad dar ilgai galime nieko negirdėti konkretaus apie K. Reeveso prisijungimą prie „Marvel“ projektų. Šiuo metu kino studija intensyviai dirba prie pirmųjų ketvirtojo etapo projektų, kuriuose jau patvirtinti aktorių kolektyvai.

Kitas filmas „Marvel“ serijoje bus „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Scarlett Johansson, vėliau sulauksime filmo „Amžinieji“ (angl. „The Eternals“) su tokiomis žvaigždės, kaip Angelina Jolie, Richardas Maddenas, Salma Hayek bei Kitas Haringtonas.

Tuo tarpu K. Reevesą šiemet galėsime išvysti (labiau išgirsti) Kempiniuko Plačiakelnio animaciniame filme „Kempiniuko filmas: bėganti kempinė“ (angl. „The SpongeBob Movie: Sponge on the Run“).

Atsižvelgiant į K. Reeveso gerbėjus, primenančius savotiško kulto dalyvius, ir jo įspūdingą karjerą Holivude, akivaizdu, kodėl „Marvel“ nori, kad jis prisiimtų svarbų vaidmenį visiškai naują laikotarpį pradėsiančioje „Marvel“ kino visatoje.

Neseniai duotame interviu K. Feigeas atskleidė, kad kiekvieną kartą, kai yra kuriamas naujas projektas, jis tariasi su K. Reevesu norėdamas išsiaiškinti, ar yra vaidmuo, kuris jam tiktų ir patiktų. Kol kas studija grįžo tuščiomis rankomis, tačiau jie tikrai stengiasi, kad aktorius atsidurtų jų pilotuojamame laive.

„Mes kalbamės su juo beveik dėl kiekvieno filmo, kurį kuriame,“ – teigia „Marvel“ prezidentas K. Feigeas. „Mes nuolat kalbamės su Keanu Reevesu… Aš nežinau, kada ar išvis kada nors jis prisijungs prie „Marvel“ šeimos, bet mes labai stengiamės išsiaiškinti, kaip tai padaryti.“

K. Feige ne veltui K. Reeveso prijungimo procesą mėgsta palyginti su veiksmais, kurių prireikė įkalbinant aktorių Jake’ą Gyllenhaalą, kadangi „Marvel“ net kelis kartus prašė šio aktoriaus prisijungti prie jų komandos, kol galiausiai surado geriausiai aktoriui tinkantį garsųjį piktadario Mysterio iš „Žmogaus-voro“ – personažą.

Iš tiesų, „Marvel“ siekė, kad J. Gyllenhaalas suvaidintų patį Pyterį Parkerį dar 2003 metais, taigi prireikė daugiau nei dešimtmečio, kad aktorius prisijungtų prie „Marvel“ šeimos 2019-ųjų metų filme „Žmogus-voras: toli nuo namų“ (angl. „Spiderman: Far From Home“).

Galima tik tikėtis, kad „Marvel“ artimiausiu metu pasirašys susitarimą su K. Reevesu, kol dar nevėlu, o kad laukimas neprailgtų, ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiantis filmas „Juodoji našlė“ pasirodys kinuose jau gegužės 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles