K. Bosworth: galiu suvaidinti bet ką, svarbu tikėti herojaus pasirinkimais

Holivudo žvaigždė Kate Bosworth spindi ir didžiuosiuose ekranuose, ir ant raudonojo kilimo. Vienur kino kritikai aktorę giria už sugebėjimą suvaidinti visiškai skirtingas herojes, kitur mados policininkai vadina ją tikrų tikriausia stiliaus ikona bei elegancijos įsikūnijimu. Jau šį savaitgalį į Lietuvą atkeliauja siaubo trileris „Sapnų demonai“, kur K. Bosworth gavo vieną labiausiai sukrečiančių vaidmenų per visą savo karjerą.

„Galiu suvaidinti bet ką. Tačiau man svarbiausia tikėti herojaus pasirinkimais. Kitaip tai nebus pakankamai įtikinama. Šia taisykle vadovaujuosi nuo pat karjeros pradžios“, – sako vos 14-os prieš kameras stojusi aktorė.

Ji pamena, jog tuomet net nesvajojo, kad tai taps pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu ir svajojusi apie jojimo čempionės titulą. Tiesa, vėliau ji ne tik tapo Holivudo žvaigžde, bet ir jojimo čempione.

K. Bosworth laikoma viena gražiausių aktorių, tai įvertino ir žurnalai. Pavyzdžiui, „Maxim“ ją ne vienerius metus įtraukia į seksualiausių moterų sąrašus. O „Victoria’s Secret“ įvardijo kaip seksualiausių akių savininkę. Šiuo metu K. Bosworth yra ištekėjusi, tačiau anksčiau ją meilė siejo su tokiomis įžymybėmis kaip Orlando Bloomas bei Alexanderis Skarsgardas.

Savo neįtikėtiną talentą vaidinti bet kurio žanro filme aktorė įrodė ir pasirodžiusi siaubo trileryje „Sapnų demonai“. Čia drauge su ja pamatysime ir jaunuoju kino genijumi tituluojamą Jacobą Tremblay.

Siaubo trileryje „Sapnų demonai“ devynmetis aktorius įkūnyja sūnų praradusios šeimos (akt. K. Bosworth ir Th. Jane‘as) įvaikintą berniuką Kodį. Viskas būtų kaip iš paveikslėlio, bet Kodis saugo baisią paslaptį. Jis stengiasi neužmigti, nes žino, kad jo sapnai (ir košmarai) prieš jo valią tampa realybe. Tačiau net ir be galo mylėdamas naujuosius tėvelius, vaikas negali nemiegoti amžinai…

Filmas „Sapnų demonai“ Lietuvos kino teatrus pasieks šiandien, balandžio 29 dieną. Kviečiame pamatyti trilerio anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles