Į “Šnipo per klaidą” premjerą S. B. Cohenas atvyko prasisegusiu kelnių užtrauktuku

Jis jau buvo nepraustaburnis reperis Ali G, žurnalistas iš Kazachstano Boratas, skandalingasis Diktatorius ir viešai seksu užsiiminėjantis gėjus Bruno. Dabar į kino teatrus garsusis komikas grįžta kaip aistringas futbolo gerbėjas. Kovo 11 dieną į kino teatrus atkeliauja naujausias Sachos Barono Coheno darbas – juodoji komedija “Šnipas per klaidą”.

Humoristas neabejotinai moka viešumoje pasirodyti su trenksmu. Šią savaitę Paryžiuje vykusioje juostos premjeroje jis pasirodė pasislėpęs po naujausio savo herojaus kauke – ilgais bakenbardais, avėdamas gumines šlepetes ir prasisegusiu kelnių užtrauktuku.

44-erių žvaigždė fotografams pozavo apsuptas pusnuogių gražuolių, tačiau labiausiai dėmesį traukė ne menkai apsirėdę modeliai, o neadekvati S. B. Coheno apranga: gerokai per mažos kelnės ir išsipūtusį pilvą aptempiantis pilkas golfas. Negana to, jis viešai gėrė alkoholinius gėrimus, rūkė ir švaistėsi ginklu.

Susipažinkite su Normanu “Nobiu” Grimsbiu – dar vienu S. Barono Coheno įkūnijamu idiotu. 11 vaikų ir putlutę žmoną (ją vaidina puiki komedijų žvaigždė Rebel Wilson) turintis vyras, kuris yra vienas aršiausių šalyje futbolo chuliganų. Jo gyvenime trūksta tik vieno – Nobis svajoja susirasti vaikystėje nuo jo atskirtą brolį Sebastijaną, bet nežino, jog šis – nuožmiausias britų žvalgybos agentas.

Tačiau galiausiai veiksmas pasisuka netikėta linkme – pagalbos iš idijoto brolio prireikia pačiam Sebastijanui.

Filmo “Šnipas per klaidą”, kuris didžiuosiuose Lietuvos ekranuose startuoja jau kovo 11-ąją, anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles