„Greiti ir įsiutę 9“ režisierius mano, kad tai geriausias serijos filmas, teigia Ludacris

Pasak atlikėjo ir aktoriaus Ludacrio, veiksmo ir nuotykių filmo „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „F9“) režisierius Justinas Linas mano, kad tai – geriausias „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast & Furious“) serijos filmas. Vis dėlto teks sulaukti premjeros, nes net pats Ludacris galutinės šio filmo versijos dar nematė ir negali to patvirtinti.

„Greitų ir įsiutusių“ filmai per paskutinį dešimtmetį tapo viena didžiausių kino serijų pasaulyje. Viskas prasidėjo nuo paprasto gatvės lenktynių filmo dar 2001 m., tačiau populiarumas ir ypatingi triukai laikui bėgant vis didėjo. Filmų serija, kuriai vadovavo J. Linas, išsivystė ir surado didžiulę gerbėjų bazę įvairiuose pasaulio kampeliuose. Režisierius darbavosi keturiose dalyse iš eilės, pradedant nuo „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo lenktynės“ iki „Greiti ir įsiutę 6“. Praleidęs paskutinius du filmus dabar režisierius vėl sugrįžta į greičiausią filmų seriją.

Kalbant apie bet kokią didžiulę ir populiarią filmų seriją, kaip „Greiti ir įsiutę“, visada diskutuojama, kuris serijos filmas yra geriausias. Nors tarp kino kritikų yra įvairių nuomonių, tačiau išskiriami yra trys filmai, kurie ir tarp fanų yra minimi kaip geriausi. Režisierius J. Linas yra atsakingas už du iš jų, filmus „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo lenktynės“ bei „Greiti ir įsiutę 5“. Kolegos režisieriaus James’o Wano „Greiti ir įsiutę 7“ taip pat plačiai laikomas vienu geriausių šios serijos filmų, ypač dėl to, kaip jis pagerbė Brajaną O’Konerį vaidinusio velionio aktoriaus Paulo Walkerio atminimą. Bet atrodo, kad į režisieriaus kėdę sugrįžęs J. Linas tvirtai mano, jog vasarą pasirodysiantis devintasis serijos filmas taps pačiu geriausiu dvidešimtmetį skaičiuojančios serijos filmu.

Neseniai Ludacris, vaidinantis automobilių lenktynininką ir profesionalų vagį Tejų Parkerį, atskleidė, kad J. Linas jam ne kartą sakė manantis, kad „Greiti ir įsiutę 9“ taps geriausiu serijos filmu. Režisierius nėra žinomas dėl pernelyg hiperbolizuotų pareiškimų, tokių kaip šis, todėl ir atkreipė aktoriaus bei žurnalistų dėmesį.

„Justinas paprastai tokių dalykų nesako. Kartais žmonėms tiesiog patinka sakyti klišinius dalykus. Atlikėjai sako: „Taip, tai mano geriausias albumas“, nes jie bando tą albumą reklamuoti ir parduoti. Bet Justinas net du kartus žiūrėdamas man į akis, o ne žurnalistams, pasakė: „Greiti ir įsiutę 9“ bus geriausias visoje serijoje“, – teigia Ludacris.

Kadangi šios citatos tiesiogiai J. Linas žurnalistams nėra patvirtinęs, aktorius negalėjo išsamiau paaiškinti, kodėl taip yra. Ludacris taip pat nėra matęs galutinės filmo „Greiti ir įsiutę 9“ versijos, todėl negali pasakyti, ar jis sutinka su J. Lino nuomone, ar ne. Kol kas aktorius, kaip ir dauguma šios serijos gerbėjų, mano, kad „Greiti ir įsiutę 5“ buvo geriausias „Greitų ir įsiutusių“ filmas.

Geriausio „Greiti ir įsiutę“ filmo rinkimai visada liks nuomonės reikalas, todėl galima sakyti, kad nėra teisingo atsakymo. Tačiau tikimybė, kad J. Linas pristatys vieną geriausių šios serijos filmų, neturėtų būti netikėta. Ankstesni režisieriaus filmai puikiai subalansavo personažus ir veiksmą, suteikdami kiekvienam galimybę sužibėti. Nuotykių filmas „Greiti ir įsiutę 9“ ketina atskleisti daugiau faktų iš Dominiko „Domo“ Toreto (akt. Vin Diesel) praeities, pristatyti jo atstumtąjį brolį Džeikobą (akt. John Cena) ir sugrąžinti Haną (akt. Sung Kang) – atsiveria daugybė puikios istorijos galimybių. Tuo tarpu filmo anonsai, kuriose automobiliai lekia į kosmosą, o visureigius traiško milžiniški magnetai, taipogi žada suteikti unikalių specialiųjų efektų ir veiksmo rinkinį.

Diskusijos apie tai, ar „Greiti ir įsiutę 9“ yra geriausias „Greiti ir įsiutę“ filmas tikrai prasidės, kai filmas pasirodys kino teatruose nuo birželio 25 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles